Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Altax Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA

W marcu 2011 ALTAX wprowadził na rynek nowatorski produkt – Impregnat do drewna ogrodowego. Jego nowoczesna formuła pozwala zabezpieczyć drewno ogrodowe, takie jak: płoty lamelowe, pergole, domki narzędziowe, wiaty, donice, budy dla psów itp., poprzez naniesienie tylko JEDNEJ WARSTWY.

Altax Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWADodatkowo, szybkie schnięcie produktu (1-2 h) pozwala zaoszczędzić czas i ukończyć pracę w 1 dzień.

Altax Impregnat do drewna ogrodowego zawiera w swoim składzie wysokiej jakości woski i żywice, które chronia drewno przed wodą, wilgocią i zabrudzeniami. Specjalne pigmenty nadają drewnu ciekawy kolor i chronią je przed promieniowaniem UV. Dzięki temu drewno nie szarzeje i wygląda atrakcyjnie przez wiele lat.

Po rozmieszaniu preparat ma konsystencję żelu, który w bardzo łatwy sposób daje się rozetrzeć na drewnie. Żelowa konsystencja powoduje, że produkt nie kapie i nie pryska podczas malowania, co znacznie ułatwia pracę.

Produkt przeznaczony jest do wszelkich elementów drewna ogrodowego. Nie zalecamy go jednak do malowania powierzchni dokładnie oszlifowanych oraz do mebli ogrodowych.

Produkt występuje w dwóch pojemnościach: 5 L na ok. 30 m2 i 10 L na ok. 60 m2 oraz w pięciu wersjach kolorystycznych, które zostały uznane przez naszych klientów za najbardziej atrakcyjne: pinia, tik, mahoń, brąz, palisander.

Altax Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWAAltax  Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA
Altax  Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWAAltax  Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA

 

Firma powiązana: ALTAX
aktualizacja: 2012-12-10

Zdaniem naszych Czytelników

Pomalowałem tym płotek i poręcze. Niestety po każdym deszczu poręcze brudzą ręce. Wcześniej używałem drewnochron i nie było takiego problemu. Poza tym jeśli chodzi o kolorystykę to np palisander drewnochronu i altaxu to zdecydowanie różne kolory.Ten alytaxu jest bardziej brązowy ...

Gość Kar

29 Kwi 2016, 19:53

impregnatem altaxu malowałem na jesień zeszłego roku altankę a tego lata była już miejscami złuszczona i kolor wyblakły. szajs nie polecam

Gość pat

26 Sie 2015, 06:51

Lakierobejcą Altax a wcześniej Altaxin od kilku lat maluję ławkę i huśtawkę ogrodową. Sprawuje się toto rewelacyjnie. Fakt, że malowałem na czyste drewno a więc nie miało żadnych starych powłok. Cena produktu tylko teraz bardzo zniechęca. Parę lat temu był dwa razy tańszy.

Gość Azar

24 Lut 2014, 20:59

Pokaż wszystkie komentarze Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Nowe centra dekoracji wnętrz i fasad Lakma w Opolu i Gdyni
Nowe centra dekoracji wnętrz i fasad Lakma w Opolu i Gdyni Producent chemii budowlanej Lakma SAT przeprowadził gruntowną metamorfozę swoich obiektów sprzedażowych. Od maja br. Centra w Opolu i Gdyni ...
Klej żelowy ATLAS ULTRA GEOFLEX S1
Klej żelowy ATLAS ULTRA GEOFLEX S1 Wyjątkowe właściwości i niemal nieograniczone zastosowania to najważniejsze, ale nie jedyne cechy produktów wykorzystujących innowacyjną ...
Farba o efekcie rdzy - nowość od Francesco Guardi Collezione
Farba o efekcie rdzy - nowość od Francesco Guardi Collezione Najnowsza propozycja marki Francesco Guardi Collezione to farba, która imituje "zardzewiałe" powierzchnie. Uzyskany efekt idealnie wpisuje ...

Co oznaczają różne kategorie tynków wewnętrznych?

Co oznaczają różne kategorie tynków wewnętrznych? Która z nich oznacza wystarczającą gładkość, przy której nie potrzeba już kłaść gładzi?

topowe produkty

Jak poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach? Nowa farba MAGNAT redukująca formaldehyd jest już na rynku

Człowiek wykonuje codziennie około 22 tysięcy oddechów. Z każdym z nich, oprócz życiodajnego tlenu, do organizmu przenika również mnóstwo zanieczyszczeń, które nie są obojętne dla zdrowia. Dlatego tak ważna jest dbałość o jakość powietrza, zwłaszcza wewnętrznego - w zamkniętych pomieszczeniach spędzamy bowiem nawet 90% swojego czasu. Co możemy zrobić, żeby poprawić jakość powietrza?
Najbardziej znane marki
Kleje do płytek ceramicznych - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze