Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Altax Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA

W marcu 2011 ALTAX wprowadził na rynek nowatorski produkt – Impregnat do drewna ogrodowego. Jego nowoczesna formuła pozwala zabezpieczyć drewno ogrodowe, takie jak: płoty lamelowe, pergole, domki narzędziowe, wiaty, donice, budy dla psów itp., poprzez naniesienie tylko JEDNEJ WARSTWY.

Altax Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWADodatkowo, szybkie schnięcie produktu (1-2 h) pozwala zaoszczędzić czas i ukończyć pracę w 1 dzień.

Altax Impregnat do drewna ogrodowego zawiera w swoim składzie wysokiej jakości woski i żywice, które chronia drewno przed wodą, wilgocią i zabrudzeniami. Specjalne pigmenty nadają drewnu ciekawy kolor i chronią je przed promieniowaniem UV. Dzięki temu drewno nie szarzeje i wygląda atrakcyjnie przez wiele lat.

Po rozmieszaniu preparat ma konsystencję żelu, który w bardzo łatwy sposób daje się rozetrzeć na drewnie. Żelowa konsystencja powoduje, że produkt nie kapie i nie pryska podczas malowania, co znacznie ułatwia pracę.

Produkt przeznaczony jest do wszelkich elementów drewna ogrodowego. Nie zalecamy go jednak do malowania powierzchni dokładnie oszlifowanych oraz do mebli ogrodowych.

Produkt występuje w dwóch pojemnościach: 5 L na ok. 30 m2 i 10 L na ok. 60 m2 oraz w pięciu wersjach kolorystycznych, które zostały uznane przez naszych klientów za najbardziej atrakcyjne: pinia, tik, mahoń, brąz, palisander.

Altax  Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWAAltax   Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA
Altax   Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWAAltax   Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA

 

Firma powiązana: ALTAX
aktualizacja: 2012-12-10

Zdaniem naszych Czytelników

Pomalowałem tym płotek i poręcze. Niestety po każdym deszczu poręcze brudzą ręce. Wcześniej używałem drewnochron i nie było takiego problemu. Poza tym jeśli chodzi o kolorystykę to np palisander drewnochronu i altaxu to zdecydowanie różne kolory.Ten alytaxu jest bardziej brązowy ...

Gość Kar

29 Kwi 2016, 19:53

impregnatem altaxu malowałem na jesień zeszłego roku altankę a tego lata była już miejscami złuszczona i kolor wyblakły. szajs nie polecam

Gość pat

26 Sie 2015, 06:51

Lakierobejcą Altax a wcześniej Altaxin od kilku lat maluję ławkę i huśtawkę ogrodową. Sprawuje się toto rewelacyjnie. Fakt, że malowałem na czyste drewno a więc nie miało żadnych starych powłok. Cena produktu tylko teraz bardzo zniechęca. Parę lat temu był dwa razy tańszy.

Gość Azar

24 Lut 2014, 20:59

Pokaż wszystkie komentarze Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Co oznaczają różne kategorie tynków wewnętrznych?

Co oznaczają różne kategorie tynków wewnętrznych? Która z nich oznacza wystarczającą gładkość, przy której nie potrzeba już kłaść gładzi?

topowe produkty

Ralston: ekologiczne farby do wnętrz

Ralston to niezależna holenderska firma rodzinna, która od 1916 r. odnosi sukcesy w produkcji i sprzedaży farb w 28 krajach. Nasze sukcesy nie biorą się stąd, że trzymamy się utartych schematów. Wręcz przeciwnie - opracowując nasze produkty, stale łączymy tradycyjne rzemiosło z najnowszymi technologiami i odkryciami.
Najbardziej znane marki
Farby wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
PCI Nanofug Premium - fuga nowej generacji
PCI Nanofug Premium - fuga nowej generacji PCI Nanofug Premium można obecnie stosować do wszelkiego rodzaju materiałów okładzinowych. Dotychczas były to wszystkie płytki ceramiczne, ...
Nowe etykiety uszczelniaczy LAKMA
Nowe etykiety uszczelniaczy LAKMA Produkty z grupy uszczelniaczy firmy Lakma SAT zyskały odświeżoną szatę graficzną. Wprowadzone zmiany jeszcze lepiej podkreślają cechy ...
Bolix Aquastop - spoina z efektem perlenia
Bolix Aquastop - spoina z efektem perlenia Bolix Aquastop, to zaprawa spoinująca z efektem perlenia. Ma właściwości mrozo- i wodoodporne, dzięki czemu można stosować ją zarówno ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x