Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Baumit zaprezentował nowości na XIV targach Grupy PSB

W dniach 2-3 marca 2016 r. oczy sektora budowlanego zwrócone były w stronę Centrum Targowego Kielce. To tam po raz 14-sty spotkali się dostawcy i dystrybutorzy sieci Grupy PSB, by za zamkniętymi drzwiami negocjować i zawierać kontrakty handlowe przed rozpoczynającym się sezonem wykonawczym. Dla firmy Baumit, uczestniczącej w Targach Grupy PSB już po raz 9-ty, spotkanie stało się również znakomitą okazją do zaprezentowania tegorocznych nowości produktowych.

Baumit zaprezentował nowości na XIV targach Grupy PSB

Targi, które po raz 14-sty odbyły się w Kielcach, odbiegają w swojej formule od tradycyjnych imprez tego typu. Wstęp na nie mają wyłącznie firmy kupieckie zrzeszone w ramach Grupy PSB oraz współpracujący z nią dostawcy. Innymi słowy, najwięksi producenci branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej, których oferta jest dostępna w sieci sklepów PSB, PSB-Mrówka i PSB-Profi prezentują swoje oferty handlowe, a składy budowlane z całej Polski – negocjują i finalizują zakup określonych materiałów.

Na partnerskim szlaku

Marcowe spotkanie postrzegane jako "barometr budowlanej wiosny" po raz kolejny przyciągnęło do Kielc ponad trzystu reprezentantów wszystkich segmentów branży materiałów budowlanych. Wśród stałych dostawców Grupy PSB nie mogło zabraknąć firmy Baumit, która już po raz 9-ty uczestniczyła w kieleckich targach organizowanych przez Polskie Składy Budowlane, wymieniając doświadczenia i zacieśniając współpracę z obecnymi partnerami handlowymi Grupy.

Targi Grupy PSB to – od blisko dekady – jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu spotkań firmy Baumit. Z powodzeniem można powiedzieć, że należymy już do stałych bywalców tej imprezy. Sprawdzona od lat formuła spotkania to dla producentów niezwykle efektywna forma działań promocyjnych i sprzedażowych, nieliczna z imprez targowych branży budowlanej, w której uczestnictwo przekłada się na rzeczywiste zamówienia biznesowe – mówi Zbigniew Kaliciński, dyrektor handlowy w firmie Baumit.

Udane debiuty

Goście odwiedzający stanowisko Baumit mieli okazję do zapoznania się z ofertą przygotowaną na rozpoczynający się sezon 2016. W ramach ekspozycji ceniony w branży producent produktów elewacyjnych, systemów ociepleń, tynków maszynowych, systemów podłogowych oraz produktów do płytek zaprezentował wybrane pozycje z każdej swojej grupy asortymentowej, kładąc nacisk na swoje flagowe rozwiązania i tegoroczne nowości.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się linia produktów szybkosprawnych, na czele z pierwszym na polskim rynku szybkowiążącym tynkiem cementowo-wapiennym Baumit MPI 30 Speed, oraz jego lekkiej wersji Baumit MPI 30 L Speed, którego specjalnie opracowana procedura pozwala na skrócenie czasu od nałożenia do zatarcia, z nawet kilkunastu do zaledwie około dwóch godzin! Na niemniejszą uwagę zasługują również szybkowiążąca zaprawa klejowo-szpachlowa do niskich temperatur Baumit StarContact Speed oraz błyskawiczna posadzka cementowa Baumit Rapido 1 Speed.

Obecność wśród największych producentów branży budowlanej po raz kolejny stworzyła okazję do zaprezentowania oferty, zawierania umów czy nawiązywania nowych kontaktów handlowych. Nasza oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem akcjonariuszy Grupy. W trakcie dwóch dni targów odbyliśmy wiele spotkań biznesowych z reprezentantami składów PSB oraz PSB-Profi, co znalazło bezpośrednie przełożenie na wartości złożonych deklaracji zakupowych. W efekcie po raz kolejny wyjeżdżamy z Kielc w dobrych nastrojach i już dziś możemy zapowiedzieć, że w przyszłym roku znów powrócimy w Góry Świętokrzyskie, by kontynuować owocną współpracę z Grupą PSB – podsumowuje Zbigniew Kaliciński, dyrektor handlowy w firmie Baumit.

aktualizacja: 2016-10-03

Dodaj komentarz

Olej do Mebli oraz Olej do Tarasów - nowe produkty marki VIDARON
Olej do Mebli oraz Olej do Tarasów - nowe produkty marki VIDARON Piękno oraz ochronę meblom ogrodowym i innym elementom wykończenia czy wyposażenia balkonów i tarasów nadadzą nowe produkty marki VIDARON ...
Hydrofobowa zaprawa do spoinowania BOTAMENT® M 44 NC Power
Hydrofobowa zaprawa do spoinowania BOTAMENT® M 44 NC Power BOTAMENT® M 44 Natural Clean Power jest hydrofobową zaprawą do spoinowania okładzin ceramicznych do 5 mm.
StarSystem Resolution - ekstracienka izolacja cieplna
StarSystem Resolution - ekstracienka izolacja cieplna StarSystem Resolution to najwydajniejszy system ociepleń firmy Baumit dedykowany budynkom wymagającym najbardziej efektywnej termoizolacji ...

Fugi epoksydowe alternatywą dla fug cementowych

Choć do spoinowania okładziny z płytek najczęściej używa się fug cementowych (niedrogich i łatwych w zastosowaniu), od jakiegoś czasu wzrasta zainteresowanie produktami epoksydowymi. Przekonajmy się, dlaczego.

topowe produkty

Ralston: ekologiczne farby do wnętrz

Ralston to niezależna holenderska firma rodzinna, która od 1916 r. odnosi sukcesy w produkcji i sprzedaży farb w 28 krajach. Nasze sukcesy nie biorą się stąd, że trzymamy się utartych schematów. Wręcz przeciwnie - opracowując nasze produkty, stale łączymy tradycyjne rzemiosło z najnowszymi technologiami i odkryciami.
Najbardziej znane marki
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Farby wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x