Budujemy Dom
Przed budową / Domy pasywne / Aktualności

Promocja ARCHIPELAG na Gwiazdkę!

Promocja ARCHIPELAG na Gwiazdkę!

W ten magiczny czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do skorzystania z niezwykłej promocji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG!

Zrób swoim bliskim najlepszy i niepowtarzalny prezent – niech w blasku choinkowych lampek spełni się pragnienie o wymarzonym domu! Kup projekt, a w wyjątkowej świątecznej paczce możesz otrzymać wybrany projekt garażu i dziennik budowy za 1 zł oraz przepiękne świąteczne dekoracje od Malabelle z 10% zniżką! Promocja trwa do 31 grudnia 2013 roku.

Świąteczna paczka pod choinkę!

Realizacja premii w postaci 10% rabatu na zakup świątecznych dekoracji w sklepie www.malabelle.pl jest możliwa w okresie obowiązywania Promocji, czyli od 6-31 grudnia 2013 r., pod warunkiem podania wraz z zamówieniem hasła promocyjnego: "ARCHIPELAG".

Kolekcja świąteczna projektów garaży objętych promocją: Garaż G1; Garaż G2; Garaż G5; Garaż G7; Garaż G8; Garaż G10; Garaż G11; Garaż G12; Garaż G13; Garaż G17; Garaż G18; Garaż G22; Garaż G33

Jeżeli potrzebujesz porady przy wyborze tego jedynego, najwspanialszego projektu domu – skontaktuj się z naszymi architektami, którzy służą swoją wiedzą na każdym etapie budowy: od wyboru projektu, aż po piękny dach.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.archipelag.pl i w siedzibie Organizatora.

aktualizacja: 2013-12-10

Dodaj komentarz

Konferencja EuroPOWER - podsumowanie
Konferencja EuroPOWER - podsumowanie Rozwój rynku energii w Polsce obejmuje wiele segmentów. Kluczowym jest zapewnienie oraz stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa energetycznego. ...
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy Podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 6-7 listopada 2015 r. w Łodzi, firma Lipińscy Domy Biuro Projektowe ...
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP 26 września 2015 roku w całej Unii Europejskiej zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie Dyrektywy ErP, które dopuszcza wprowadzania na ...

Energooszczędne rozwiązania w domu - czy to się opłaca?

Przyjrzymy się kilku przykładom popularnych energooszczędnych rozwiązań, oceniając nakłady, jakie trzeba ponieść, oraz oszczędności energii, jakie przynoszą. Omówimy też, jakie są konsekwencje przyjęcia danego rozwiązania dla innych elementów budynku oraz komfortu mieszkania.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze