Budujemy Dom
Wokół domu / Garaż / Aktualności

KRISPOL WRZEŚNIA coraz bliżej II Ligi

KRISPOL WRZEŚNIA zagwarantował miłośnikom siatkówki możliwość obejrzenia w swoim mieście finałów turnieju o awans do II ligi. Wszystko to dzięki brawurowej grze wrzesińskiej drużyny, która między 28 a 30 marca rozegrała trzy mecze kwalifikacyjne, wszystkie wygrywając.

Kto nie był niech żałuje – widowisko na najwyższych poziomie.

KRISPOL WRZEŚNIA gładko pokonał Regę TrzebiatówW piątek na rozpoczęcie turnieju KRISPOL WRZEŚNIA gładko pokonał Regę Trzebiatów 3:0 (26:24, 25:16, 25:22). Trudniejszym przeciwnikiem okazali się siatkarze z Trefla Gdańsk, którym udało się wygrać pierwszego seta. W następnych jednak prym wiódł niewątpliwie KRISPOL, wygrywając ostatecznie 3:1 (22:25, 25:23, 25:20, 25:17).

Najtrudniejszy w całym turnieju okazał się mecz niedzielny: KRISPOL WRZEŚNIA – Chemik Bydgoszcz. Tu już zapachniało dobrą siatkówką – spotkanie było widowiskiem na naprawdę wysokim poziomie , obfitującym w silne ataki, efektowne obrony i zapewniającym widzom emocje do samego, szczęśliwego dla KRISPOL WRZEŚNIA, końca (3:1 –26:24, 25:22, 22:25, 25:16).

Pomarańczowa aktywacja – kibice jak zwykle nie zawiedli.

KRISPOL WRZEŚNIAW efekcie turniej finałowy zostanie rozegrany również we Wrześni, co dla siatkarzy Krispol ma ogromne znaczenie. Zapowiada się prawdziwe sportowe wydarzenie – jedną z silniejszych stron KRISPOL WRZEŚNIA jest fantastyczna publiczność, aktywny klub kibica i niesamowita atmosfera na trybunach.

O organizacji meczów, atrakcjach gwarantowanych przez sponsora oraz aktywności kibiców pisano "I liga może się od nich uczyć". Podobnie było podczas ostatniego turnieju: na wszystkich meczach gospodarzy trybuny były zapełnione ubranymi na pomarańczowo kibicami (pomarańczowy to kolor drużyny i jej strategicznego sponsora firmy KRISPOL).

Na jednej z fanek doliczono się aż 17 elementów ubioru w kolorze pomarańczowym. Nie  obyło się też bez konkursów i nagród – można było wygrać oryginalny dres drużyny, koszulkę kibica czy ramkę na zdjęciem siatkarzy.

KRISPOL – sport łączy

Od września 2007 roku strategicznym sponsorem siatkarzy z Wrześni jest firma KRISPOL – producent bram garażowych, przemysłowych, rolet zewnętrznych i krat rolowanych.

Sport od lat wpisany jest w strategię promocji KRISPOL. Poprzez sport firma buduje także relacje ze swoimi kontrahentami i pracownikami. Dla przykładu na początku marca tego roku ponad 200 partnerów handlowych firmy KRISPOL oraz współpracującej z nią firmy NICE przez tydzień aktywnie wypoczywało na Słowacji w Aquaparku Tatralandia.

Ostatnie miesiące potwierdzają, że decyzja o sponsoringu wrzesińskiej drużyny siatkówki była jak najbardziej słuszna. To wspaniały zespół, który z miesiąca na miesiąc coraz dynamiczniej się rozwija, aktywnie podążając do celu wytyczonego na ten roku – awansu do II ligi. Chcemy by nasza firma była obecna w  świadomości mieszkańców Wrześni również poprzez sukcesy drużyny KRISPOL WRZEŚNIA, które – jak widać po ostatnim turnieju i całym sezonie zakończony na 1 miejscu w tabeli – są kwestią bardzo bliskiej przyszłości. Sport jest dla nas czymś, co łączy równie silnie jak praca – mówi Kamila Radomska – Woźniak, PR Manager w firmie Krispol.

Turniej finałowy o awans do II ligi siatkówki męskiej odbędzie się we Wrześni, w dniach: 25 – 27 kwietnia 2008.

 

Firma powiązana: Krispol
aktualizacja: 2008-04-09

Dodaj komentarz

Jakie wymagania powinna spełniać wentylacja garażu?

Odpowiedź eksperta: Pomieszczenie garażowe, niezależnie od tego, czy jest częścią domu, czy też stoi oddzielnie, powinno mieć zapewnioną dobrą wentylację. Przepisy wymagają, aby garaże nieogrzewane miały przynajmniej wentylację naturalną w formie otworów wentylacyjnych umieszczonych na przeciwległych ścianach.

Najbardziej znane marki
Bramy garażowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowoczesny design bram garażowych Novoferm
Nowoczesny design bram garażowych Novoferm Śledząc panujące trendy w budownictwie dotyczące wyboru kolorystyki, Novoferm – wiodący producent bram, drzwi i napędów, od ponad dwóch ...
Hörmann z Laurem Konsumenta 2017
Hörmann z Laurem Konsumenta 2017 Firma Hörmann zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług Laur Konsumenta 2017. Konsumenci odpowiadający ...
Za nami konferencja prasowa firmy BFT
Za nami konferencja prasowa firmy BFT 21 lutego 2017 roku w siedzibie firmy BFT Polska, producenta innowacyjnych napędów do bram, odbyło się śniadanie prasowe połączone z prezentacją ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x