Budujemy Dom
Wokół domu / Garaż / Aktualności

KRISPOL WRZEŚNIA coraz bliżej II Ligi

KRISPOL WRZEŚNIA zagwarantował miłośnikom siatkówki możliwość obejrzenia w swoim mieście finałów turnieju o awans do II ligi. Wszystko to dzięki brawurowej grze wrzesińskiej drużyny, która między 28 a 30 marca rozegrała trzy mecze kwalifikacyjne, wszystkie wygrywając.

Kto nie był niech żałuje – widowisko na najwyższych poziomie.

KRISPOL WRZEŚNIA gładko pokonał Regę TrzebiatówW piątek na rozpoczęcie turnieju KRISPOL WRZEŚNIA gładko pokonał Regę Trzebiatów 3:0 (26:24, 25:16, 25:22). Trudniejszym przeciwnikiem okazali się siatkarze z Trefla Gdańsk, którym udało się wygrać pierwszego seta. W następnych jednak prym wiódł niewątpliwie KRISPOL, wygrywając ostatecznie 3:1 (22:25, 25:23, 25:20, 25:17).

Najtrudniejszy w całym turnieju okazał się mecz niedzielny: KRISPOL WRZEŚNIA – Chemik Bydgoszcz. Tu już zapachniało dobrą siatkówką – spotkanie było widowiskiem na naprawdę wysokim poziomie , obfitującym w silne ataki, efektowne obrony i zapewniającym widzom emocje do samego, szczęśliwego dla KRISPOL WRZEŚNIA, końca (3:1 –26:24, 25:22, 22:25, 25:16).

Pomarańczowa aktywacja – kibice jak zwykle nie zawiedli.

KRISPOL WRZEŚNIAW efekcie turniej finałowy zostanie rozegrany również we Wrześni, co dla siatkarzy Krispol ma ogromne znaczenie. Zapowiada się prawdziwe sportowe wydarzenie – jedną z silniejszych stron KRISPOL WRZEŚNIA jest fantastyczna publiczność, aktywny klub kibica i niesamowita atmosfera na trybunach.

O organizacji meczów, atrakcjach gwarantowanych przez sponsora oraz aktywności kibiców pisano "I liga może się od nich uczyć". Podobnie było podczas ostatniego turnieju: na wszystkich meczach gospodarzy trybuny były zapełnione ubranymi na pomarańczowo kibicami (pomarańczowy to kolor drużyny i jej strategicznego sponsora firmy KRISPOL).

Na jednej z fanek doliczono się aż 17 elementów ubioru w kolorze pomarańczowym. Nie  obyło się też bez konkursów i nagród – można było wygrać oryginalny dres drużyny, koszulkę kibica czy ramkę na zdjęciem siatkarzy.

KRISPOL – sport łączy

Od września 2007 roku strategicznym sponsorem siatkarzy z Wrześni jest firma KRISPOL – producent bram garażowych, przemysłowych, rolet zewnętrznych i krat rolowanych.

Sport od lat wpisany jest w strategię promocji KRISPOL. Poprzez sport firma buduje także relacje ze swoimi kontrahentami i pracownikami. Dla przykładu na początku marca tego roku ponad 200 partnerów handlowych firmy KRISPOL oraz współpracującej z nią firmy NICE przez tydzień aktywnie wypoczywało na Słowacji w Aquaparku Tatralandia.

Ostatnie miesiące potwierdzają, że decyzja o sponsoringu wrzesińskiej drużyny siatkówki była jak najbardziej słuszna. To wspaniały zespół, który z miesiąca na miesiąc coraz dynamiczniej się rozwija, aktywnie podążając do celu wytyczonego na ten roku – awansu do II ligi. Chcemy by nasza firma była obecna w  świadomości mieszkańców Wrześni również poprzez sukcesy drużyny KRISPOL WRZEŚNIA, które – jak widać po ostatnim turnieju i całym sezonie zakończony na 1 miejscu w tabeli – są kwestią bardzo bliskiej przyszłości. Sport jest dla nas czymś, co łączy równie silnie jak praca – mówi Kamila Radomska – Woźniak, PR Manager w firmie Krispol.

Turniej finałowy o awans do II ligi siatkówki męskiej odbędzie się we Wrześni, w dniach: 25 – 27 kwietnia 2008.

 

Firma powiązana: Krispol
aktualizacja: 2008-04-09

Dodaj komentarz

Krispol laureatem Złotego Godła 2017 za energooszczędny komplet stolarki dla domu
Krispol laureatem Złotego Godła 2017 za energooszczędny komplet stolarki dla domu Firma KRISPOL, wiodący polski producent bram, okien, rolet oraz drzwi wejściowych został laureatem nagrody - Złotego Godła - Najwyższa ...
Brama RenoMatic 2017 - ciepła i komfortowa
Brama RenoMatic 2017 - ciepła i komfortowa Brama RenoMatic 2017 marki Hörmann to automatyczna brama segmentowa zbudowana z pełnych segmentów grubości 42 mm o wysokiej izolacyjności cieplnej.
Napęd Metro - Wiśniowski powered by Somfy w wersji IO
Napęd Metro - Wiśniowski powered by Somfy w wersji IO Napęd METRO to połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii. Od ...

Jakie wymagania powinna spełniać wentylacja garażu?

Odpowiedź eksperta: Pomieszczenie garażowe, niezależnie od tego, czy jest częścią domu, czy też stoi oddzielnie, powinno mieć zapewnioną dobrą wentylację. Przepisy wymagają, aby garaże nieogrzewane miały przynajmniej wentylację naturalną w formie otworów wentylacyjnych umieszczonych na przeciwległych ścianach.

topowe produkty

Bramy garażowe i drzwi wejściowe Hörmann - bezpieczeństwo i komfort

W czasach budownictwa energooszczędnego coraz częściej przywiązujemy wagę do izolacyjności cieplnej stolarki otworowej. Dlatego bramy garażowe w tegorocznej ofercie promocyjnej firmy Hörmann są grubsze i cieplejsze od tych z ubiegłorocznej promocji.
Najbardziej znane marki
Bramy garażowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze