Budujemy Dom
Instalacje / Instalacje elektryczne / Aktualności

Obchody jubileuszu 20-lecia Grupy ZAMEL CET

Przedstawiciele firm z branży elektrotechnicznej z całej Polski i ze świata zjechali się w drugi weekend października do Krakowa na uroczyste obchody jubileuszu firmy ZAMEL CET.

Licznie zgromadzonych gości powitał  właściciel i założyciel firmy ZAMEL, Józef DzidaImpreza z okazji 20-lecia największego producenta dzwonków w Europie Środkowo-Wschodniej, a także jednego ze znaczących producentów automatyki budynkowej oraz kabli i przewodów  odbyła się w hotelu Best Western Union. Wśród przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli mediów.

Obchody jubileuszu Grupy ZAMEL CET
rozpoczęły się w piątkowy wieczór uroczystą galą. Licznie zgromadzonych gości powitał  właściciel i założyciel firmy ZAMEL, Józef Dzida, który wyraził swoją wdzięczność za tak liczne przybycie na Jubileusz, a przede wszystkim za  wieloletnią i owocną współpracę.

Następnie głos zabrała Katarzyna Łodzińska, współwłaściciel firmy ZAMEL i wiceprezes zarządu firmy CET: Dwudziesta rocznica, w tradycji nazywa się porcelanowymi godami. Porcelana jest wysokiej jakości ceramiką, tradycyjnie używaną od wieków. Jest to materiał z charakterem, wymagający kunsztu w produkcji i bardzo odporny.

Opis ten doskonale pasuje także do dzisiejszej działalności firmy. Taki właśnie jest ZAMEL CET po 20 latach swojej działalności. K. Łodzińska w dalszej części swego wystąpienia nawiązała do rodzinnych tradycji i początków działania firmy. Zauważyła, że swój rozwój firma zawdzięcza partnerom biznesowym i pracownikom.

Interesującą prezentację dotychczasowych osiągnięć i planów na przyszłość przedstawił wszystkim zgromadzonym Radosław Dzik, Dyrektor Handlowy ZAMEL CET. Po niej nastąpił toast, a wraz z nim życzenia, gratulacje, a także wręczenie prezentów przygotowanych przez gości dla właścicieli ZAMEL CET z okazji Jubileuszu.

Uczestnicy gali w niekonwencjonalny sposób zwiedzali najciekawsze zabytki KrakowaFirma ZAMEL także przygotowała prezenty dla swoich gości. Wszyscy uczestnicy obchodów Jubileuszu otrzymali pamiątkowe grafiki wykonane dla ZAMEL CET w specjalnej limitowanej serii w technice stalorytu pochodzącej z XIX w.  Natomiast na gości, którzy zachowali i przywieźli na uroczystość specjalny „Złoty Kalendarz Olimpijski” wydany przez ZAMEL CET w 2008 roku, zgodnie z obietnicą dodatkowo czekały specjalne upominki.

Po części oficjalnej rozpoczęła się prawdziwa zabawa w stylu Western Saloon. Gości bawił doskonały zespół instrumentalno - wokalny oraz  urocze tancerki w układach choreograficznych nie tylko do muzyki country. Dla amatorów hazardu przygotowano specjalne westernowe kasyno.

W sobotę na gości czekało jeszcze więcej atrakcji. Chętni udali się do kopalni soli w Wieliczce.  Pozostali goście wzięli udział w grze fabularnej „Tropem Łasicy”, podczas której, pod pretekstem poszukiwania rzekomo skradzionego dzieła Leonarda da Vinci, uczestnicy w niekonwencjonalny sposób zwiedzali najciekawsze zabytki Krakowa. Pomimo deszczowej pogody humory dopisywały.

 Wieczorem wszystkich porwały rytmy brazylijskiej samby. Wieczorem wszystkich porwały rytmy brazylijskiej samby. Ogniste tancerki z perkusyjnym zespołem batucady rozgrzewały do czerwoności. Fascynowały efektowne pokazy barmańskie i niemal akrobatyczne popisy mistrzów brazylijskiej sztuki walki capoeira.

Feria barw, oryginalne, fantazyjne stroje prosto z Brazylii oraz doskonała latynoska muzyka, na którą nikt nie pozostaje obojętny - to wszystko sprawiło, że w zimny październikowy weekend zawitał do Krakowa prawdziwie gorący klimat Rio de Janerio i karnawałowego sambodromu.

Mamy nadzieję, że ten radosny nastrój i ciepła atmosfera Jubileuszu towarzyszyć będą firmie ZAMEL CET przez kolejne 20 lat.

 

Firma powiązana: Zamel
aktualizacja: 2009-10-28

Dodaj komentarz

Gira Sensotec LED - bezdotykowy wyłącznik, czujka ruchu i lampka
Gira Sensotec LED - bezdotykowy wyłącznik, czujka ruchu i lampka Gira Sensotec zastępuje wyłącznik i czujkę ruchu, zwłaszcza w skomplikowanych pomieszczeniach. Aby załączyć oświetlenie na pełną wartość ...
Kolekcja Impresja firmy Ospel
Kolekcja Impresja firmy Ospel Nowoczesna i funkcjonalna seria łączników i gniazd podtynkowych Ospel Impresja łączy w sobie elegancką, wypukłą linię opartą na kwadracie ...
Nowa odsłona ramek OSPEL dla osprzętu z kolekcji KARO
Nowa odsłona ramek OSPEL dla osprzętu z kolekcji KARO Nowatorskim sposobem na wprowadzenie kolorów do domowych pomieszczeń jest bez wątpienia montaż osprzętu elektrycznego w ramkach o oryginalnych ...

Jaka powinna być moc elektrowni wiatrowej i jakie są przybliżone koszty jej budowy?

Jestem właścicielem gruntów rolnych oddalonych od innych zabudowań. Zamierzam postawić na nich dom – w gminie uzyskałem już na to zgodę. Niestety linia energetyczna oddalona jest o kilometr, a zakład energetyczny może doprowadzić prąd za ok. 120 tys. zł. Zastanawiam się, czy rozwiązaniem nie będzie budowa własnej elektrowni wiatrowej. W okolicy są korzystne warunki wiatrowe, a zabudowa będzie na niewielkim wzniesieniu. Jaka orientacyjnie powinna być moc takiej elektrowni i jakie są przybliżone koszty jej budowy?

topowe produkty

Rozdzielnice multimedialne MSF firmy Elektro-Plast Nasielsk

O tym, jak bardzo potrzebujemy w każdym domu sprawnej infrastruktury kablowej niech świadczy fakt, że temat poważnie potraktowały sfery rządowe, a te (jak powszechnie wiadomo) na wszystko reagują najpóźniej.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x