Budujemy Dom
Instalacje / Instalacje elektryczne / Aktualności

System LivingAmbiance firmy Philips

Aby zmienić wygląd pokoju i nadać mu zupełnie nowy charakter, nie musimy już przemeblowywać całego pomieszczenia. Wystarczy, że naciśniemy przycisk pilota od lampy LivingAmbiance, a jasny, tętniący życiem pokój zmieni się w nastrojowy, przytulny salon, idealny do wieczornego wyciszenia.

System LivingAmbiance firmy Philips
Przychodzą do nas znajomi i chcemy zaskoczyć ich fioletową jadalnią, bez konieczności chwytania za pędzel z farbą? Nic prostszego. Po prostu włączmy… jedną z nowych opraw z gamy LivingAmbiance firmy Philips. LivingAmbiance to rewolucyjna koncepcja Philips, pozwalająca użytkownikom budować atmosferę ich pomieszczeń w zależności od nastroju, jaki mają w danej chwili.

Według badań, przeprowadzonych na zlecenie Philips w 2007 roku, 80% procent użytkowników deklarowało chęć zmiany nastroju w swoich domach w zależności od okazji, jednak aż 70% stwierdziło, że ma ograniczone możliwości działania w tym względzie. Odpowiedzią na potrzeby konsumentów jest unikalny w swojej prostocie system LivingAmbiance.

Umożliwia on dowolne sterowanie oświetleniem mieszkania dzięki połączeniu białych i kolorowych świateł w jeden, prosty w obsłudze i bezprzewodowy system. Nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji: wszystkie produkty działają od razu, po wyjęciu z opakowania. Używając jednego pilota, można przyciemniać oświetlenie, włączać je lub wyłączać, zmieniać barwę światła, sterując wszystkimi oprawami jednocześnie lub każdą osobno.

Decydując się na eksperymenty z budowaniem nastroju mieszkania, warto pomyśleć o stylowych oprawach z serii LivingAmbiance. Wszystkie oprawy LivingAmbiance działają na podobnej zasadzie: światło kolorowe LED emitowane jest do góry, a światło białe halogenów Philips – do dołu. Włączanie, wyłączanie i regulowanie świateł odbywa się za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Każde wnętrze, niezależnie od aranżacji, świetnie dopełnią stylowe białe oprawy z serii LivingAmbiance. W zależności od przestrzeni, jaką dysponujemy, możemy wybrać lampę stołową białą LivingAmbiance (69162/31/ PH, sugerowana cena detaliczna: 1 997 zł), sufitową (69161/31/PH, sugerowana cena detaliczna: 2 664 zł) lub podłogową (69163/31/PH, sugerowana cena detaliczna: 3 109 zł).

Oprawy LivingAmbiance są dostępne też w wersji przezroczystej. Efektowna, przezroczysta i zajmująca najmniej miejsca z całej gamy jest lampa stołowa LivingAmbiance (69162/60/PH, sugerowana cena detaliczna: 1 997 zł). Idealna do jadalni lub dużej kuchni, zarówno nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej, będzie przezroczysta lampa sufitowa (69169/61/PH, sugerowana cena detaliczna: 2 664 zł). Oprawa, która oferuje najszerszy zasięg zastosowań, jeśli chodzi o umieszczanie jej w różnych przestrzeniach to przezroczysta lampa podłogowa LivingAmbiance (69163/60/PH, sugerowana cena detaliczna: 3 109 zł), przykuwająca wzrok prostą formą i eleganckim wykończeniem.

LivingAmbiance oferuje także możliwość rozbudowy i podłączenia innych elementów oświetleniowych: działają z nimi lampki Philips LivingColors oraz - nowość na rynku - produkty LivingWhites (wtyczka i energooszczędne świetlówki). O tym, że dany produkt może współpracować z systemem, informuje symbol SmartLink na opakowaniu:

philips_livingabiance_smart_200

LivingWhites to sposób na to, aby nasze dotychczasowe domowe oprawy, zaczęły współpracować z systemem LivingAmbiance. W ten sposób możemy łatwo rozbudowywać nasz system o lampy, które już mamy w mieszkaniu.

Wspaniałym rozwiązaniem jest wtyczka LivingWhites (69165/31, sugerowana cena: 156 zł). Po prostu zamiast bezpośrednio do kontaktu, podłączmy naszą ulubioną lampę podłogową czy stołową przez wtyczkę LivingWhites – dzięki temu oprawa będzie również reagować na polecenia pilota i stanie się zintegrowaną częścią naszej aranżacji świetlnej.

W lampach obecnie zainstalowanych na suficie czy ścianach wystarczy natomiast wymienić zwykłe żarówki na energooszczędne świetlówki LivingWhites, aby móc również regulować natężenie ich światła za pomocą pilota. Trwałość świetlówek LivingWhites wynosi aż 10 lat, są one najlepszym w swojej klasie energooszczędnym źródłem światła z funkcją przyciemniania.

System LivingAmbiance to funkcjonalne i zarazem rewolucyjne rozwiązanie oświetleniowe. Dzięki niemu możemy do woli i bez wysiłku eksperymentować ze światłem i nastrojem w naszych mieszkaniach. I wreszcie zrealizować marzenie o kreowaniu własnej przestrzeni, kiedy tylko nam się podoba.


 

Firma powiązana: Philips Lighting Poland
aktualizacja: 2010-10-06

Dodaj komentarz

Typy opraw oświetlenia zewnętrznego

Jesteśmy w komfortowej sytuacji, gdy typy opraw oświetleniowych i ich rozmieszczenie wybierze za nas doświadczony architekt ogrodu.
topowe produkty

Spotline: Światło w komplecie, czyli Tenora

Światło nad stół do oświetlenia miejsca, relaksujące światło z boku czy z narożnika pokoju zdecyduje o atmosferze pomieszczenia, w którym będziemy przebywać. Lampy z białym kloszem otulą wnętrze ciepłym światłem, a lampy czarne będą mocnym akcentem. Wszystkie lampy z serii Tenora mają klosze o strukturze delikatnej kratki wykonane z tej samej tkaniny - najwyższej jakości, odpornej na odbarwianie czy blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych.
Kolekcja Impresja firmy Ospel
Kolekcja Impresja firmy Ospel Nowoczesna i funkcjonalna seria łączników i gniazd podtynkowych Ospel Impresja łączy w sobie elegancką, wypukłą linię opartą na kwadracie ...
Nowa odsłona ramek OSPEL dla osprzętu z kolekcji KARO
Nowa odsłona ramek OSPEL dla osprzętu z kolekcji KARO Nowatorskim sposobem na wprowadzenie kolorów do domowych pomieszczeń jest bez wątpienia montaż osprzętu elektrycznego w ramkach o oryginalnych ...
Nowa odsłona ramek dla osprzętu z kolekcji KARO firmy Ospel
Nowa odsłona ramek dla osprzętu z kolekcji KARO firmy Ospel Kolorowe dodatki to jedna z najmodniejszych koncepcji w dziedzinie aranżacji wnętrz. Firma Ospel poszerzyła ofertę ramek dla osprzętu elektrycznego ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x