Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Konferencja IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2012 już 29 marca

Nowości 2012 Tomka Rygalika oraz autoprezentacja i skuteczne egzekwowanie swoich należności dr Marka Borowińskiego - to tylko niektóre z ważnych dla architektów i projektantów wnętrz tematów poruszanych podczas Konferencji IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2012, która odbędzie się 29.03.2012 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego ul. Dobra 56/66

Spotkanie będzie miało charakter prezentacyjno – wystawowy. W sali wykładowej projektanci i firmy będą miały swoje prezentacje, natomiast poza salą zorganizowane zostaną stoiska firm, na których będzie można szerzej zapoznać się z ofertą.

Specjalną wystawę na to spotkanie przygotują projektanci związani ze Studiem Rygalik.

Wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką serdecznie zapraszamy do udziału. Prosimy wejść na stronę i zarejestrować się na konferencję. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dr Marek Borowiński
Dr Marek Borowiński – specjalista od psychologii koloru, zachowań konsumentów i autoprezentacji – poprowadzi podczas spotkania z architektami warsztat dotyczący skutecznej autoprezentacji i sposobów skutecznego egzekwowania należności od klientów.
Projektant Tomek Rygalik
Projektant Tomek Rygalik przedstawi architektom i projektantom wnętrz „Nowości 2012", a wystawa prac będzie nawiązywać do tej prezentacji i będą to najnowsze meble zaprojektowane przez Studio Rygalik - sofy, krzesła, fotele, lampy.
Konferencja IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2012 już 29 marca

PROGRAM KONFERENCJI

10:00 – 10:30  rejestracja
10:30 – 11:00  Swoboda projektowania czy funkcjonalność – połączenie bez  kompromisów - Andrzej Wojciechowski, DuPont™ Corian®.
11:00 – 11:45   Od THONETa do REDDOTa – TON POLSKA
11:45 – 12:00   CAD Decor 2 - zaprojektuj swoje wnętrze – CAD PROJEKT
12:00 – 12:10  przerwa kawowa
12:10 – 13:00  Skuteczna autoprezentacja - czyli jak zapre­zentować się inwestorowi, aby skorzystał z  usług projektanta - dr Marek Borowiński
13:00  - 13:45   Opoczno i Cersanit. Design i funkcjonalność w aranżacji wnętrz.
13:45 – 14:05    Grzejniki jako element budowy stylu wnę­trza.  Bogactwo form i funkcjonalności z największej na pol­skim i europejskim rynku oferty grzejników dekoracyjnych – KALMAR
14:05 – 14:15   Profesjonalne, interaktywne narzędzie wspierające pracę projektantów i dekoratorów wnętrz. Me­tody i sposoby wykorzystania mobilnej biblioteki produktów - ARTcada.pl
14:15 – 14:45      przerwa, czas na rozmowy z wystawcami
14:45 – 15:40      Inwestor zalega z płatnościami? Jak skutecz­nie egzekwować swoje należności – dr Marek Borowiński
15:40 – 16:00      Prosta forma – inspiracje, iluzje, trendy – Studio Prostych Form
16:00 – 16:20      Produkty VELUX - systemowe rozwiązania na każde poddasze
16:20 – 16:50      Kolor i wzór we wnętrzu 2012 – FLUGGER
16:50 – 17:00      przerwa
17:00 – 18:00      Nowości 2012 – projektant Tomek Rygalik

Aby wziąć udział w konferencji zarejestruj się na

aktualizacja: 2012-03-06

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Zestawienie 82 modeli zmywarek

Dzisiejsze zmywarki są ciche, pojemne, wygodne w obsłudze, oszczędne, bezpieczne, czyste, bezwonne i skuteczne. Jeśli nasz model nie ma którejś z wymienionych powyżej zalet, warto rozejrzeć się za nowocześniejszym; jeśli zaś nigdy nie zaznaliśmy wygody korzystania ze zmywarki - najwyższy czas spróbować.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x