Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Zamieszkaj od nowa z Gawinem

„Zamieszkaj od nowa” – taki tytuł ma najnowszy katalog Fabryki Mebli Gawin. Na jego stronach zaprezentowanych zostało blisko 100 modeli mebli do każdego wnętrza.

Katalog Fabryki Mebli GawinNowy katalog „Zamieszkaj od nowa” Fabryki Mebli Gawin to obszerna i przejrzysta prezentacja większości modeli z bogatej oferty firmy. Przedstawia zarówno te meble, które są stałą propozycją już od kilku lat, jak i zestawy będące nowościami z ostatnich miesięcy.

Na ponad 150 stronach katalogu przedstawiono sofy, meble systemowe, segmenty pokojowe, sypialnie, zestawy stołów i krzeseł oraz pojedyncze stoliki i ławy, zwracając szczególną uwagę na nowości. Jego główną zaletą są zdjęcia wnętrz – z wyjątkową obrazowością przedstawiają szerokie możliwości aranżacyjne, jakie stoją przed osobami wybierającymi nowe meble do swojego domu lub mieszkania.

Pierwsza część katalogu to prezentacja mebli tapicerowanych Fabryki Mebli Gawin. Znajdziemy tutaj bogatą ofertę niemal 40 sof, narożników oraz foteli – bądź samodzielnych, bądź  komponujących się w zestawy, które mogą być skonfigurowane zależnie od indywidualnych potrzeb pojedynczego klienta.

Poza znanymi już modelami znajdziemy tu wiele nowości o wdzięcznie brzmiących nazwach, przenoszących nas w klimat wielkich miast całego świata – sofy Barcelona, Madrid, Praga, Sydney i Valencia. „Meble systemowe” to 15 propozycji aranżacji przestrzeni salonu, gabinetu lub pokoju dziennego – nowoczesne, lekkie i eleganckie zestawy szaf, regałów, komód i stolików, pozwalających na swobodne i funkcjonalne urządzenie każdego mieszkania, domu lub biura.

Znajdą wśród nich coś dla siebie wielbiciele nowoczesnych, minimalistycznych, lecz pełnych charakteru rozwiązań. Tradycjonaliści zwrócą natomiast uwagę na kolejną część, w której pokazano 11 modeli „Segmentów pokojowych” – współczesnych wersji dobrze znanych nam meblościanek.

Dopełnić wystroju salonu lub jadalni pomoże nam ostatni rozdział „Krzesła i stoły”, a w nim – eleganckie i wyjątkowe, fornirowane drewnem komplety Spartan, Imperium oraz Montana. Całości dopełnia część poświęcona meblom sypialnianym, poddająca pomysły na odpowiadające naszym gustom urządzenie tej najintymniejszej części naszego domu.

Zaletą katalogu jest kończąca każdy rozdział przedstawienie dostępnych wersji kolorystycznych w ramach poszczególnych zakresów mebli. Obszerny, liczący ponad 200 wzorów i barw próbnik tkanin daje nam możliwość swobodnego doboru obić mebli tapicerowanych, a prezentowane w każdej kolejnej części laminaty, okleiny PCV oraz forniry pozwalają dowolnie dobrać kolor pozostałych sprzętów.

Katalog „Zamieszkaj od nowa” jest dostępny we wszystkich salonach sprzedaży FM Gawin, a także w punktach partnerskich, których dokładny spis zamieszczony został na stronie internetowej firmy www.gawin.pl. Można go także bezpłatnie zamówić bezpośrednio w Fabryce Mebli Gawin, pod numerem telefonu  +48 62 / 785 77 00.

 

aktualizacja: 2008-06-23

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Oświetlenie kuchenne

Oświetlenie kuchenne to wygoda i bezpieczeństwo prac kulinarnych. To także nastrój wnętrza, w którym wielu z nas lubi przebywać, ale i wdzięk eksponowanych mebli czy drobiazgów; wszak współczesne kuchenne aranżacje urodą nie ustępują salonom. Od razu widać, że tak złożonych funkcji nie pogodzi jedna lampa.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze