Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Płyta indukcyjna IDI64 S

Płyta indukcyjna IDI64 S to innowacyjny pomysł firmy FagorMastercook w której zastosowano inteligentne rozwiązanie Cyclic umożliwiające znacznie prostszą obsługę, a co za tym idzie - oszczędność czasu i energii.

Płyta indukcyjna IDI64 SPanel z okrągłym dotykowym regulatorem Cyclic wzorowany jest na konstrukcji iPod’a. Wystarczy przesuwać palec w kierunku wskazówek zegara lub przeciwnym, aby zwiększyć lub zmniejszyć moc grzania. W ten sam sposób ustalimy czas gotowania potrawy. Wybór kilku różnych poziomów grzania zapewnia bezkolizyjne gotowanie w wielu garnkach jednocześnie.

Na układ grzewczy składają się: jedno pole o średnicy 210 mm, dwa o średnicy 180mm oraz jedno o średnicy 160mm. Wszystkie o dziewięciu poziomach grzania, wraz z poziomem Plus, dzięki któremu w krótszym czasie można osiągnąć maksymalny poziom mocy.

Automatyczny pilot w postaci funkcji Memo zapamięta cykl pracy pola indukcyjnego, ze wszystkimi etapami przygotowywania potrawy i odtworzy go w dowolnym momencie.

Minutnik, który steruje czasem działania poszczególnych pól grzejnych, o zakończeniu pracy powiadomi nas dźwiękiem. Duża moc - 7,1 kW pozwoli na błyskawiczne przyrządzanie wyszukanych potraw, a dodatkowa funkcja blokady panelu sterującego - Clean Lock umożliwi całkowite wyłączenie płyty przy jej czyszczeniu.

Płyta indukcyjna IDI64 S - Informacje techniczne:

 • Płyta niezależna o szlifowanych krawędziach
 • Dotykowe sterowanie płytą z wyjątkowym okrągłym sliderem Cyclic
 • Jedno pole grzejne indukcyjne Plus 210 mm
 • Dwa pola grzejne indukcyjne Plus 180 mm
 • Jedno pole grzejne indukcyjne Plus 160 mm
 • 9 poziomów mocy grzania oraz poziom Plus
 • Minutnik sterujący czasem pracy dowolnego pola grzejnego z sygnałem dźwiękowym zakończenia pracy
 • Wyświetlacze mocy grzania oraz ciepła resztkowego
 • Funkcja blokady panela sterującego oraz Clean Lock do czyszczenia płyty
 • Moc 7,2 kW
 • Cena: 3099 zł 

Firma powiązana: Fagormastercook
aktualizacja: 2009-01-08

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Zlewozmywaki z nowoczesnych tworzyw

Zlewozmywak nietrudno dziś dobrać do wystroju kuchni. Nowoczesne tworzywa – efektowna stal, odporne kompozyty, urokliwy kamień i ceramika – ułatwiają formowanie interesujących i praktycznych kształtów. Niektóre z nich poddają się barwieniu, dzięki czemu do kuchni możemy wprowadzić modny i ożywczy kolor.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x