Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Poznańskie targi wnętrz rozpoczęte

W dniach 3 – 6 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich obchodzone będzie święto wnętrz i nowoczesnego design’u. A to wszystko za sprawą odbywających się w tym czasie targów MEBLE, BIURO, HOME DECOR oraz BUDMA INTERIOR.

W tym największym w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzeniu dla branży mebli i wyposażenia wnętrz udział weźmie ponad 460 wystawców, prezentując swoje produkty aż w 9 pawilonach wystawienniczych.

Znaleźć można tu będzie wszystko, co niezbędne do urządzenia wnętrza – od wykończenia, przez umeblowanie, aż po światło i stylowe dekoracje. Poznańskie targi wnętrz to miejsce zawierania kluczowych kontraktów, prezentacji nowości rynkowych oraz najnowocześniejszych technologii, a także kreowania trendów i poszukiwania inspiracji.

W tym roku swoją premierę świętować będzie także wydarzenie specjalne pod nazwą arena DESIGN, w całości dedykowane tematyce projektowania i wzornictwa przemysłowego.

Celem projektu jest stworzenie prestiżowej platformy spotkań świata designu i biznesu, a także promocja najlepszych na arenie europejskiej praktyk w zakresie projektowania mebli oraz innych form przemysłowych.

Bogaty program realizowany w ramach arena DESIGN obejmie m.in. spotkania z wybitnymi projektantami, panele dyskusyjne, prezentacje, wystawy oraz konkursy dla projektantów i producentów.

Poznańskie targi wnętrz rozpoczęte
Ceny biletów 3 i- 4 czerwca:
Bilet jednodniowy po rejestracji on-line lub na miejscu – 15,00 zł
Bilet jednodniowy bez rejestracji – 50 zł

Ceny biletów 5 i 6 czerwca:
Bilet jednodniowy normalny – 5,00 zł

 

Strony www:
aktualizacja: 2009-06-03

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Wybieramy meble kuchenne

W kuchni wszyscy powinni się dobrze czuć. Wybierajmy więc meble kuchenne zgodne z naszym charakterem - mogą być bardzo nowoczesne albo bardzo tradycyjne - ale musimy je polubić od razu i na długo, nie mogą się nam znudzić po trzech miesiącach.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x