Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Poznańskie targi wnętrz rozpoczęte

W dniach 3 – 6 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich obchodzone będzie święto wnętrz i nowoczesnego design’u. A to wszystko za sprawą odbywających się w tym czasie targów MEBLE, BIURO, HOME DECOR oraz BUDMA INTERIOR.

W tym największym w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzeniu dla branży mebli i wyposażenia wnętrz udział weźmie ponad 460 wystawców, prezentując swoje produkty aż w 9 pawilonach wystawienniczych.

Znaleźć można tu będzie wszystko, co niezbędne do urządzenia wnętrza – od wykończenia, przez umeblowanie, aż po światło i stylowe dekoracje. Poznańskie targi wnętrz to miejsce zawierania kluczowych kontraktów, prezentacji nowości rynkowych oraz najnowocześniejszych technologii, a także kreowania trendów i poszukiwania inspiracji.

W tym roku swoją premierę świętować będzie także wydarzenie specjalne pod nazwą arena DESIGN, w całości dedykowane tematyce projektowania i wzornictwa przemysłowego.

Celem projektu jest stworzenie prestiżowej platformy spotkań świata designu i biznesu, a także promocja najlepszych na arenie europejskiej praktyk w zakresie projektowania mebli oraz innych form przemysłowych.

Bogaty program realizowany w ramach arena DESIGN obejmie m.in. spotkania z wybitnymi projektantami, panele dyskusyjne, prezentacje, wystawy oraz konkursy dla projektantów i producentów.

Poznańskie targi wnętrz rozpoczęte
Ceny biletów 3 i- 4 czerwca:
Bilet jednodniowy po rejestracji on-line lub na miejscu – 15,00 zł
Bilet jednodniowy bez rejestracji – 50 zł

Ceny biletów 5 i 6 czerwca:
Bilet jednodniowy normalny – 5,00 zł

 

Strony www:
aktualizacja: 2009-06-03

Dodaj komentarz

Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka
Bateria elektroniczna KLUDI E-GO - komfort pracy w strefie zlewozmywaka Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO - idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Wybieramy meble kuchenne

W kuchni wszyscy powinni się dobrze czuć. Wybierajmy więc meble kuchenne zgodne z naszym charakterem - mogą być bardzo nowoczesne albo bardzo tradycyjne - ale musimy je polubić od razu i na długo, nie mogą się nam znudzić po trzech miesiącach.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze