Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic uhonorowana

Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009. Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest przez redakcję kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Uroczysta gala wręczenia Pereł odbyła się pod koniec stycznia 2010 w Poznaniu.

Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009.Jest to pierwsza Perła Ceramiki dla marki Ceramstic, jednak jestem przekonana, że nasza kolekcja tych prestiżowych trofeów się powiększy – mówi Agnieszka Rodziewicz, Dyrektor Marketingu i PR oraz stylista Ceramstic.

Oferta Ceramstic wciąż się rozrasta. Aktualnie wprowadzamy na rynek zupełnie nowe kolekcje, które z pewnością zasługują na uwagę zarówno klientów, jak i specjalistów z branży – dodaje Agnieszka Rodziewicz.

W 2009 roku do tytułu Perły Ceramiki zostały nominowane dwie kolekcje marki Ceramstic: kolekcja gresu lappato Sahara w kategorii „Płytki uniwersalne” oraz zwycięski Pop Art – w kategorii „Płytki podłogowe”.

Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest corocznie od 2004r. przez redakcję kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Konkurs promuje kolekcje płytek ceramicznych, które wyróżniają się wśród innych dostępnych na polskim rynku wzornictwem, bogactwem elementów i są produkowane wg najnowocześniejszych technologii.

Pop Art to kolekcja gresu polerowanego marki Ceramstic, która prostotę podnosi wręcz do rangi sztuki. Kontrastowe płytki bazowe - biała i czarna w formacie 60x30 cm pozwalają na uzyskanie niezliczonych efektów stylistycznych w każdym wnętrzu.

Czysta biel płytek gresowych znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach urządzonych w minimalistycznym stylu. Głęboka czerń gresu może nadać elegancji designerskiemu wnętrzu, ale pozwala również na uzyskanie niemal barokowego efektu "glamour" - wystarczą tylko odpowiednio dobrane dodatki w kolorze złota (które pięknie odbijać się będą w niemal lustrzanej, polerowanej powierzchni płytek) i o nieco bogatszej ornamentyce.

Uzupełniające kolekcję modułowe dekory i listwy cięte wodą w formatach 60x30 cm i 30x10 cm nawiązują do najbardziej "naturalnego" połączenia czerni z bielą, czyli skóry zebry. Są nowoczesne, ale nie zimne - wnętrze urządzone z pomocą kolekcji Pop Art nabierze lekkości i wysmakowania.

Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009.Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009.
Firma powiązana: Vinderen Sp. z o.o.
aktualizacja: 2010-02-03

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

masakra płytki!!! jesli ktos lubi odstajace nie rowne narożniki itd za te kase hahah beznadziejna firma zresztą ceny i beznadzieja poczytajcie opinie nie polecam!!!

Gość wielkopolan

10 Kwi 2014, 08:50

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

KLUDI na targach Warsaw Home 2017
KLUDI na targach Warsaw Home 2017 Największa impreza wnętrzarska w Europie Środkowo-Wschodniej: targi Warsaw Home 2017 już wkrótce. W dniach 6-8. 10 w Nadarzynie zaprezentują ...
Jakub Szczęsny chętnie zaprojektowałby baterię KLUDI
Jakub Szczęsny chętnie zaprojektowałby baterię KLUDI Byłby to z pewnością ciekawy projekt, dodatkowo uświetniający tegoroczny jubileusz 25-lecia firmy w Polsce. Marka KLUDI, ceniona za design, ...
Prof. Ewa Kuryłowicz o współpracy z marką KLUDI
Prof. Ewa Kuryłowicz o współpracy z marką KLUDI Świętująca w tym roku jubileusz 25-lecia polska spółka KLUDI ma powody do dumy. Silna pozycja marki i zaufanie jakim darzą ją użytkownicy ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze