Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Nowości produktowe Sanplast

Nowy Rok to nowe postanowienia, nowe pomysły. Sanplast jak co roku, proponuje cały szerog nowości produktowych.

Nowości produktowe Sanplast

Seria TX została rozszerzona o drzwi łamane oraz kabinę pięciokątną. Nowością są także wanny prostokątne - dostępne aż w 10 wymiarach.

Seria Free Line w nowej ofercie, została uzupełniona o nową konstrukcję kabin oraz nowe wymiary wanien prostokątnych i wanny trapezowe, które doskonale prezentują się w pokojach kąpielowych.

W ofercie znalazły się także zupełnie nowe kabiny Space Line.

Konstrukcje Walk-In są docenianym i poszukiwanym rozwiązaniem prysznicowym. Dla zapewnienia szerokiego wyboru, Sanplast przedstawia parawany prysznicowe w trzech seriach produktowych. Łącznie jest to kilkadziesiąt nowych propozycji.

Sanplast zachęca także klientów do nowego rozwiązania, jakim są brodziki trapezowe w serii Space Mineral oraz dedykowane do nich parawany prysznicowe w serii Altus. Nowy kszałt sprawdzi się praktycznie w każdej łazience.

Oferta polskiego producenta została tak zbudowana, aby klienci mogli, w ramach jednej linii wzorniczej, stworzyć pełne wyposażenie przestrzeni kąpielowej. Praktycznie każda seria zapewnia możliwość stworzenia idealnego miejsca do kąpieli zarówno, pod prysznicem jak i w wannie.

Firma powiązana: Sanplast
aktualizacja: 2017-01-03

Dodaj komentarz

Zobacz też:

KLUDI na targach Warsaw Home 2017
KLUDI na targach Warsaw Home 2017 Największa impreza wnętrzarska w Europie Środkowo-Wschodniej: targi Warsaw Home 2017 już wkrótce. W dniach 6-8. 10 w Nadarzynie zaprezentują ...
Jakub Szczęsny chętnie zaprojektowałby baterię KLUDI
Jakub Szczęsny chętnie zaprojektowałby baterię KLUDI Byłby to z pewnością ciekawy projekt, dodatkowo uświetniający tegoroczny jubileusz 25-lecia firmy w Polsce. Marka KLUDI, ceniona za design, ...
Prof. Ewa Kuryłowicz o współpracy z marką KLUDI
Prof. Ewa Kuryłowicz o współpracy z marką KLUDI Świętująca w tym roku jubileusz 25-lecia polska spółka KLUDI ma powody do dumy. Silna pozycja marki i zaufanie jakim darzą ją użytkownicy ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze