Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe pistolety do klejenia Dremel 910 i 940

Od października w ofercie Dremela dostępne są cztery, wysokiej jakości pistolety do klejenia przydatne w pracach związanych z majsterkowaniem i kreatywnymi projektami.

Nowe pistolety do klejenia Dremel 910 i 940Ważnym uzupełnieniem nowej oferty jest szeroki asortyment akcesoriów: sztyfty kleju kolorowego, mata ochronna do klejenia, a także nowe sztyfty kleju uniwersalnego i brokatowego. Sklejanie i ozdabianie drewna, ceramiki, tkanin i wielu innych materiałów - to zadanie dla nowych pistoletów Dremela.

Dwa z nowych produktów (modele 910 i 940 – obydwa wysokotemperaturowe) adresowane są do majsterkowiczów, którzy samodzielnie wykonują różne prace w domu. Pozostałe dwa (modele 920 – niskotemperaturowy – oraz 930 – dwutemperaturowy) uzupełniają ofertę dla hobbystów wykonujących projekty kreatywne i dekoratorskie.

Oprócz nowych pistoletów do klejenia, Dremel oferuje także szeroki asortyment akcesoriów i przystawek do pistoletów: sztyfty kleju uniwersalnego (7 i 11 mm), sztyfty przeznaczone do klejenia drewna, sztyfty kleju brokatowego do ozdoby projektów twórczych, sztyfty kleju kolorowego do projektów w 3D oraz specjalną matę do klejenia. Mata chroni meble i klejone elementy przed zabrudzeniem, jest odporna na działanie wysokiej temperatury i można ją w łatwy sposób oczyścić.

Oferta dla majsterkowiczów - drobne prace domowe

Nowe pistolety do klejenia Dremel 910 i 940 zostały zaprojektowana w sposób ułatwiający precyzyjne klejenie przy pracach związanych z majsterkowaniem i różnymi zastosowaniami domowymi, np. sklejanie najróżniejszych elementów, od budek dla ptaków aż po złamane krzesła, zabawki tekstylne, pudła kartonowe oraz materiały takie, jak drewno, tworzywa sztuczne, ceramika, karton, tkaniny i wiele innych. Obydwa pistolety mają stabilną podstawę, nagrzewają się w ciągu pięciu minut, są wyposażone w funkcję ograniczenia wycieku kleju oraz silikonową nakładkę na dyszę.

Model Dremel 910 jest mniejszy i pracuje w temperaturze 165 stopni z wykorzystaniem sztyftów 7 mm. Bardziej zaawansowany model Dremel 940 pracuje w wyższej temperaturze 195 stopni z wykorzystaniem sztyftów 11/12 mm. Urządzenie posiada wymienną dyszę, miękką rękojeść, włącznik on/off oraz wskaźnik zasilania. Warto również podkreślić, iż dzięki wyjmowanej wtyczce urządzenie może pracować bez kabla. Jest to nowe rozwiązanie zastosowane w pistolecie Dremela i jednocześnie bardzo przydatna funkcja wpływająca na komfort pracy.

Oferta dla hobbystów - prace kreatywne i dekoratorskie

Modele Dremel 920 i 930 rozszerzają ofertę HOBBY LINE. Urządzenia posiadają funkcję ograniczenia wycieku kleju, nagrzewają się w ciągu pięciu minut, są wyposażone w zamontowaną na stałe dyszę precyzyjną oraz silikonową nakładkę na dyszę. Dodatkowo mają rozkładaną, plastikową podpórkę, stabilną podstawę, ergonomiczną rękojeść i można w nich stosować sztyfty 7 mm, w tym także nowe sztyfty kleju brokatowego i kolorowego.

Model Dremel 920 pracuje w niskiej temperaturze 105 stopni, co pozwala kleić także materiały wrażliwe na wysoką temperaturę, takie jak papier, karton, tworzywa sztuczne lub tkaniny. Model Dremel 930 posiada dwustopniowy wybór temperatury 105 i 165 stopni, co pozwala pracować z szerszą paletą materiałów, w tym ze szkłem, drewnem, tkaninami, tworzywami sztucznymi, papierem i kartonem.

Wymienione wcześniej sztyfty kleju kolorowego stanowią atrakcyjny dodatek w nowej linii produktów dla hobbystów i można je wykorzystywać do kolorowania projektów oraz tworzenia projektów rzeźbiarskich w 3D, np. do wykonania pięknych imitacji woskowej pieczęci przy pomocy gumowego lub metalowego stempla, które dodadzą niepowtarzalnego uroku wszelkiego rodzaju zaproszeniom, karteczkom imiennym stawianym na stole, ogłoszeniom lub dyplomom, kopertom, opakowaniom prezentów lub etykietom – a nawet butelkom wina!

Sugerowana cena detaliczna brutto (wrzesień 2010):

- Zestaw Dremel Glue Gun 910: pistolet do klejenia Dremel 910, 3 sztyfty kleju uniwersalnego, wysokotemperaturowego – 65 zł
- Zestaw Dremel Glue Gun 940: pistolet do klejenia Dremel 940, 3 x sztyfty kleju uniwersalnego, wysokotemperaturowego – 159,95 zł
- Zestaw Dremel Glue Gun 920 Hobby : pistolet do klejenia Dremel 920, 3 sztyfty kleju uniwersalnego, niskotemperaturowego, 12 sztyftów kleju brokatowego w blistrze – 79 zł
- Zestaw Dremel Glue Gun 930 Hobby : pistolet do klejenia Dremel 930, 3 sztyfty kleju uniwersalnego, niskotemperaturowego, 3 sztyfty kleju uniwersalnego, wysokotemperaturowego, 12 sztyftów kleju brokatowego w blistrze – 99 zł


aktualizacja: 2010-10-28

Dodaj komentarz

Pilarki tarczowe

Pilarki tarczowe przeznaczone są głównie do prostoliniowego cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych, a także niektórych tworzyw sztucznych i metali lekkich. W pracach przy budowie i wykończeniu domu pilarki tarczowe wykorzystywane są np. do cięcia elementów więźby dachowej, przycinania desek, płyt OSB i blatów kuchennych.
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x