Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Gwoździarki pneumatyczne Bosch

Nowe modele gwoździarek pneumatycznych firmy Bosch dzięki zastosowaniu technologii Full Force odznaczają się dużą mocą. Dobra widoczność materiału zapewnia precyzyjną pracę urządzeń. Ich dodatkową zaletą jest beznarzędziowa funkcja usuwania zablokowanych gwoździ. Narzędzia są dostępne w sprzedaży od maja 2011.

Wyjątkowo wysoką moc, precyzję i wytrzymałość oferują trzy nowe gwoździarki pneumatyczne Bosch: model do sztyftów GSK 64-34 Professional do wykańczania wnętrz, model z magazynkiem bębnowym GCN 45-15 Professional do mocowania dachówki oraz model do gwoździ łączonych GSN 100-34 DK Professional przeznaczony przede wszystkim do pracy przy konstrukcjach drewnianych i budowie dachów.

Wszystkie urządzenia są wyposażone w innowacyjną technologię Full Force. Łączy ona nowy system wykorzystania powietrza z mniejszymi rozmiarami urządzeń. Technologia Full Force przyspiesza wzrost ciśnienia i pomaga precyzyjnie wbijać gwoździe nawet przy dużej częstotliwości strzałów. Efekt: pełna moc wbijania gwoździ przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji narzędzia.

Smukły kształt trzech nowych gwoździarek pneumatycznych gwarantuje dobrą widoczność miejsca pracy. Użytkownik może dzięki temu precyzyjnie wbijać gwoździe i zszywki. Dużą oszczędność czasu zapewnia beznarzędziowa funkcja usuwania zablokowanych gwoździ oraz beznarzędziowa regulacja głębokości wbijania. Umożliwia to precyzyjne osadzanie gwoździ bez konieczności poprawek.

System Wood Protection w gwoździarkach do sztyftów oraz w gwoździarkach z magazynkiem bębnowym chroni obrabiany materiał podczas pracy. System blokuje mechanizm wyzwalania strzału przy pustym magazynku i tym samym zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniem w wyniku pustego strzału. Ponadto wszystkie urządzenia można wyposażyć w dołączaną gumową osłonę części wylotowej.

Gwoździarki pneumatyczne Bosch
Gwoździarki pneumatyczne Bosch

Kompaktowa gwoździarka do sztyftów – wszechstronność działania

Model do sztyftów GSK 64-34 Professional ma zwartą budowę, dzięki czemu doskonale nadaje się do różnorodnych prac przy wykańczaniu wnętrz, zwłaszcza w miejscach trudno dostępnych. Solidna i lekka konstrukcja ze stabilną obudową wykonaną z magnezu gwarantuje niezawodność narzędzia przy każdym użyciu.

Wytrzymała gwoździarka z magazynkiem bębnowym – dokładne wbijanie gwoździ

Model z magazynkiem bębnowym GCN 45-15 Professional jest polecany przede wszystkim do prac na zewnątrz, np. przy mocowaniu papy dachowej. Magazynek bębnowy jest łatwy w obsłudze, co zapewnia szybkie tempo pracy. Doskonała ochrona i niezawodność podczas pracy ciągłej na budowie to zasługa wzmocnionego, węglikowego wylotu oraz wytrzymałej konstrukcji z dodatkowymi elementami zabezpieczającymi. Beznarzędziowa regulacja wbijania pozwala z dużą dokładnością osadzać gwoździe o długości do 45 mm w dachówce o różnych wymiarach.

Wydajna gwoździarka do gwoździ łączonych – optymalne tempo pracy

Model do gwoździ łączonych GSN 100-34 DK Professional jest przeznaczony do wydajnej pracy przy konstrukcjach drewnianych i budowie dachów. Urządzenie umożliwia wbijanie gwoździ o długości do 100 mm. Zwarta budowa gwarantuje bardziej komfortową pracę także przy ciągłym stosowaniu.

Sugerowana cena detaliczna brutto (maj 2011):
– model GSK 64-34 Professional – 2213 zł
– model GCN 45-15 Professional – 1721 zł
– model GSN 100-34 Professional – 1229 zł

 

aktualizacja: 2011-05-10

Dodaj komentarz

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Nowe poziomice YATO
Nowe poziomice YATO W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze