Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Album - Global Impressions of Bosch

Jak nazywa się najdłużej zatrudniony pracownik Bosch i co kryje się za nazwą „Wyścig wkrętarek akumulatorowych“? Te i wiele innych historii z całego świata pokazuje album „Global Impressions of Bosch“, który składa się ze 125 fotografii, wykonanych w 125 miejscach na całym świecie, w tej samej sekundzie.

Album - Global Impressions of BoschŚwiat Boscha ujęty w jednej sekundzie

Celem projektu "Global Impressions of Bosch" było uwiecznienie jednej chwili, która dokumentuje kulturę, pracowników, produkty i technologie, ale także tradycję i perspektywy Grupy Bosch.

Ponad dwa lata trwały przygotowania do tego momentu. Projekt wymagał zaangażowania ponad 1 000 ludzi z ponad 40 krajów. Należało dokonać wyboru z ok. 400 propozycji tematycznych. Międzynarodowi reporterzy  zobowiązali się do wykonania zdjęcia w tej samej sekundzie, obojętne czy była to godzina 11 przed południem w Schwieberdingen (Niemcy), 6 rano w Campinas (Brazylia) czy 7 wieczorem w Clayton (Australia).

20 maja 2010 roku, punktualnie o godzinie 11 czasu środkowoeuropejskiego na całym świecie wykonano 125 fotografii. Zespół projektowy w Stuttgarcie wstrzymał oddech, teraz wszystko zależało od uczestników, ale także od pogody. Co bowiem można było zrobić w razie mgły w Szkocji, huraganu w tropikach albo burzy śnieżnej na Matterhornie?

Projekt udał się w stu procentach, powstało 125 interesujących fotografii,  które prezentują różnorodność przedsiębiorstwa, jakim jest Bosch.

Zdjęciom towarzyszą teksty w dziesięciu językach, którymi posługuje się większość klientów i pracowników Boscha na świecie. W ten sposób powstał globalny album dla globalnego przedsiębiorstwa.

Album "Global Impressions of Bosch" został osobiście wręczony każdemu z ponad 280 000 pracowników z okazji 125-lecia istnienia firmy Bosch, trafi także do klientów, partnerów i przyjaciół przedsiębiorstwa

 

aktualizacja: 2011-05-16

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x