Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Album - Global Impressions of Bosch

Jak nazywa się najdłużej zatrudniony pracownik Bosch i co kryje się za nazwą „Wyścig wkrętarek akumulatorowych“? Te i wiele innych historii z całego świata pokazuje album „Global Impressions of Bosch“, który składa się ze 125 fotografii, wykonanych w 125 miejscach na całym świecie, w tej samej sekundzie.

Album - Global Impressions of BoschŚwiat Boscha ujęty w jednej sekundzie

Celem projektu "Global Impressions of Bosch" było uwiecznienie jednej chwili, która dokumentuje kulturę, pracowników, produkty i technologie, ale także tradycję i perspektywy Grupy Bosch.

Ponad dwa lata trwały przygotowania do tego momentu. Projekt wymagał zaangażowania ponad 1 000 ludzi z ponad 40 krajów. Należało dokonać wyboru z ok. 400 propozycji tematycznych. Międzynarodowi reporterzy  zobowiązali się do wykonania zdjęcia w tej samej sekundzie, obojętne czy była to godzina 11 przed południem w Schwieberdingen (Niemcy), 6 rano w Campinas (Brazylia) czy 7 wieczorem w Clayton (Australia).

20 maja 2010 roku, punktualnie o godzinie 11 czasu środkowoeuropejskiego na całym świecie wykonano 125 fotografii. Zespół projektowy w Stuttgarcie wstrzymał oddech, teraz wszystko zależało od uczestników, ale także od pogody. Co bowiem można było zrobić w razie mgły w Szkocji, huraganu w tropikach albo burzy śnieżnej na Matterhornie?

Projekt udał się w stu procentach, powstało 125 interesujących fotografii,  które prezentują różnorodność przedsiębiorstwa, jakim jest Bosch.

Zdjęciom towarzyszą teksty w dziesięciu językach, którymi posługuje się większość klientów i pracowników Boscha na świecie. W ten sposób powstał globalny album dla globalnego przedsiębiorstwa.

Album "Global Impressions of Bosch" został osobiście wręczony każdemu z ponad 280 000 pracowników z okazji 125-lecia istnienia firmy Bosch, trafi także do klientów, partnerów i przyjaciół przedsiębiorstwa

 

aktualizacja: 2011-05-16

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Nowe torby narzędziowe YATO
Nowe torby narzędziowe YATO Wygodne, pojemne, poręczne - nowe torby narzędziowe YATO pozwalają na utrzymanie narzędzi w porządku i łatwy transport.
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze