Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Album - Global Impressions of Bosch

Jak nazywa się najdłużej zatrudniony pracownik Bosch i co kryje się za nazwą „Wyścig wkrętarek akumulatorowych“? Te i wiele innych historii z całego świata pokazuje album „Global Impressions of Bosch“, który składa się ze 125 fotografii, wykonanych w 125 miejscach na całym świecie, w tej samej sekundzie.

Album - Global Impressions of BoschŚwiat Boscha ujęty w jednej sekundzie

Celem projektu "Global Impressions of Bosch" było uwiecznienie jednej chwili, która dokumentuje kulturę, pracowników, produkty i technologie, ale także tradycję i perspektywy Grupy Bosch.

Ponad dwa lata trwały przygotowania do tego momentu. Projekt wymagał zaangażowania ponad 1 000 ludzi z ponad 40 krajów. Należało dokonać wyboru z ok. 400 propozycji tematycznych. Międzynarodowi reporterzy  zobowiązali się do wykonania zdjęcia w tej samej sekundzie, obojętne czy była to godzina 11 przed południem w Schwieberdingen (Niemcy), 6 rano w Campinas (Brazylia) czy 7 wieczorem w Clayton (Australia).

20 maja 2010 roku, punktualnie o godzinie 11 czasu środkowoeuropejskiego na całym świecie wykonano 125 fotografii. Zespół projektowy w Stuttgarcie wstrzymał oddech, teraz wszystko zależało od uczestników, ale także od pogody. Co bowiem można było zrobić w razie mgły w Szkocji, huraganu w tropikach albo burzy śnieżnej na Matterhornie?

Projekt udał się w stu procentach, powstało 125 interesujących fotografii,  które prezentują różnorodność przedsiębiorstwa, jakim jest Bosch.

Zdjęciom towarzyszą teksty w dziesięciu językach, którymi posługuje się większość klientów i pracowników Boscha na świecie. W ten sposób powstał globalny album dla globalnego przedsiębiorstwa.

Album "Global Impressions of Bosch" został osobiście wręczony każdemu z ponad 280 000 pracowników z okazji 125-lecia istnienia firmy Bosch, trafi także do klientów, partnerów i przyjaciół przedsiębiorstwa

 

aktualizacja: 2011-05-16

Dodaj komentarz

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W Nowością w ofercie firmy TOYA jest wysokiej jakości ergonomiczna szlifierka oscylacyjna o mocy 260 W. Mocny silnik umożliwia szybką pracę. ...
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO Lekka i mocna młotowiertarka SDS PLUS YT-82120 sprawdza się w pracach wymagających szybkich postępów: przy wierceniu udarowym w betonie, ...
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota Polska złota jesień przyniosła firmie Husqvarna cztery złote medale podczas Mistrzostw Świata Drwali (WLC), które odbyły się 8-11 września ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x