Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Bosch New Compact Generation - narzędzia łatwe do zrozumienia

Bosch New Compact Generation pozwala zrozumieć podział i zastosowanie elektronarzędzi. Dzięki niej użytkownicy, zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści, mogą z łatwością dobrać narzędzia do swoich zadań i umiejętności. Zielona linia produktów Bosch jeszcze nigdy nie była usystematyzowana w tak prosty i klarowny sposób.

Bosch Compact Generation opiera się na podziale według potrzeb klientów. W jej ramach dostępne są trzy linie: Easy, Universal, Expert.

 • Linia Easy jest przeznaczona dla osób sporadycznie używających elektronarzędzi i hobbystów o mniejszym doświadczeniu. Poręczność narzędzi (kompaktowe wymiary i obniżona waga) oraz łatwa obsługa sprawiają, że prace domowe i inne drobne projekty stają się łatwe dla każdego użytkownika, niezależnie od jego wprawy.
 • Linia Universal została skierowana do użytkowników szukających uniwersalnego i wydajnego sprzętu do częstego użytku. Jednocześnie narzędzia  linii Universal są poręczne i łatwe obsłudze.
Bosch New Compact Generation - narzędzia łatwe do zrozumienia
Bosch New Compact Generation - narzędzia łatwe do zrozumienia
Bosch New Compact Generation - narzędzia łatwe do zrozumienia
 • Linia Expert jest dedykowana doświadczonym użytkownikom i profesjonalistom. Doskonała jakość narzędzi i wytrzymałość umożliwiają codzienną zawodową pracę na wysokim poziomie.
Pomiędzy produktami New Compact Generation istnieją wyraźne podobieństwa.

Na przykład wszystkie wiertarki charakteryzują się ulepszoną ergonomią, miękką rękojeścią, specjalnie zaprojektowaną końcówką kabla z wieszakiem i nową, wytrzymałą walizką narzędziową.

Do każdej wiertarki dostępny jest także system odsysania pyłu. Liczba funkcji, rozmiar i waga narzędzi zwiększa się wraz z przechodzeniem od najprostszych modeli Easy do topowych Expert.

Co wyróżnia serię New Compact Generation?

 • wyraźny podział na trzy linie: Easy, Universal i Expert,
 • podział narzędzi ze względu na rozmiar i funkcję,
 • przejrzysta struktura cen,
 • klasyfikacja w oparciu o potrzeby użytkowników i zastosowanie narzędzi,
 • nowe, atrakcyjne wzornictwo,
 • udoskonalona jakość,
 • ulepszona ergonomia (mniejsze wymiary i waga),
 • dłuższa żywotność, 
 • nowe, ulepszone opakowanie,
 • innowacyjne, przejrzyste oznakowanie,
 • ulepszona walizka.

aktualizacja: 2011-10-19

Dodaj komentarz

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x