Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Radio budowlane Bosch GML 10,8 V-LI Professional

GML 10,8 V-LI Professional firmy Bosch to nowe radio budowlane, które zajmuje dokładnie połowę walizki systemowej L-BOXX 102. Odbiornik pracuje w zakresach fal średnich i UKF (AM i FM) i ma możliwość podłączenia zewnętrznych odtwarzaczy dźwięku przez wejście Aux-In.

Radio budowlane Bosch GML 10,8 V-LI Professional Radio budowlane Bosch GML 10,8 V-LI Professional ma dwa stereofoniczne głośniki o mocy 5 W każdy i funkcję equalizera umożliwiającą regulację basów i sopranów. Cechy te zapewniają optymalne brzmienie także w czasie prac remontowych lub budowlanych, zwłaszcza w pomieszczeniach.

Radio umożliwia szybki dostęp do ulubionych stacji dzięki zapamiętywaniu do 10 częstotliwości (po pięć dla zakresów AM i FM).

Dodatkowo przez wejście Aux-In można do niego podłączyć zewnętrzne urządzenia ze źródłem sygnału audio, np. popularne odtwarzacze MP3 czy telefony komórkowe.

Łatwe w obsłudze przyciski na przednim panelu radia są zabezpieczone przed pyłem. Cyfrowy wyświetlacz, oprócz godziny i częstotliwości stacji, wskazuje także stan naładowania akumulatora, jeśli jest on wykorzystywany jako źródło zasilania.

GML 10,8 V-LI Professional zajmuje dokładnie połowę walizki systemowej L-BOXX 102

Przenośne radio budowlane GML 10,8 V-LI Professional jest przystosowane do transportu w systemie L-BOXX – zajmuje dokładnie połowę walizki L-BOXX 102.

W drugiej połowie użytkownik może umieścić inne elektronarzędzia Bosch kategorii 10,8 V, np. wiertarko-wkrętarkę akumulatorową GSR 10,8-2-LI Professional. Radio może być zasilane akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 10,8 V lub bezpośrednio z sieci zasilającej poprzez dołączony zasilacz, który można schować w odbiorniku tak, aby w razie potrzeby był zawsze pod ręką. Jednak przy średniej głośności odtwarzania i zasilania z w pełni naładowanego akumulatora radio będzie działać przez cały dzień bez konieczności zmiany źródła zasilania.

Wytrzymała obudowa i wygodne uchwyty boczne chronią wyświetlacz i elementy obsługowe przed uszkodzeniami, nawet w razie upadku na beton z wysokości 1 m.

Dane techniczne GML 10,8 V-LI Professional
Rodzaj zasilania adapter sieciowy (230/110 V) lub z baterii Li-Ion Bosch 10,8 V
Ilość zapamiętanych stacji radiowych 5 AM + 5 FM
Źródła dźwięku Radio AM/FM lub zew. poprzez złącze Aux-in
Głośniki 2 x 5 W
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 311 x 200 x 80 mm
Waga z akumulatorem i adapterem sieciowym 1,4 kg

Sugerowane ceny detaliczne netto różnych wariantów:

  • GML 10,8 V-LI Professional w opakowaniu kartonowym z adapterem sieciowym, kablem Aux-In i dwiema bateriami AA do wyświetlacza – 490 zł brutto,
  • GML 10,8 V-LI Professional w walizce systemowej L-Boxx w zestawie z wiertarko-wkrętarką akumulatorową GSR 10,8-2-LI Professional, z dwoma akumulatorami 1,3 Ah Li-Ion i szybką ładowarką – 1105 zł brutto.

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W Nowością w ofercie firmy TOYA jest wysokiej jakości ergonomiczna szlifierka oscylacyjna o mocy 260 W. Mocny silnik umożliwia szybką pracę. ...
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO Lekka i mocna młotowiertarka SDS PLUS YT-82120 sprawdza się w pracach wymagających szybkich postępów: przy wierceniu udarowym w betonie, ...
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota Polska złota jesień przyniosła firmie Husqvarna cztery złote medale podczas Mistrzostw Świata Drwali (WLC), które odbyły się 8-11 września ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x