Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Radio budowlane Bosch GML 10,8 V-LI Professional

GML 10,8 V-LI Professional firmy Bosch to nowe radio budowlane, które zajmuje dokładnie połowę walizki systemowej L-BOXX 102. Odbiornik pracuje w zakresach fal średnich i UKF (AM i FM) i ma możliwość podłączenia zewnętrznych odtwarzaczy dźwięku przez wejście Aux-In.

Radio budowlane Bosch GML 10,8 V-LI Professional Radio budowlane Bosch GML 10,8 V-LI Professional ma dwa stereofoniczne głośniki o mocy 5 W każdy i funkcję equalizera umożliwiającą regulację basów i sopranów. Cechy te zapewniają optymalne brzmienie także w czasie prac remontowych lub budowlanych, zwłaszcza w pomieszczeniach.

Radio umożliwia szybki dostęp do ulubionych stacji dzięki zapamiętywaniu do 10 częstotliwości (po pięć dla zakresów AM i FM).

Dodatkowo przez wejście Aux-In można do niego podłączyć zewnętrzne urządzenia ze źródłem sygnału audio, np. popularne odtwarzacze MP3 czy telefony komórkowe.

Łatwe w obsłudze przyciski na przednim panelu radia są zabezpieczone przed pyłem. Cyfrowy wyświetlacz, oprócz godziny i częstotliwości stacji, wskazuje także stan naładowania akumulatora, jeśli jest on wykorzystywany jako źródło zasilania.

GML 10,8 V-LI Professional zajmuje dokładnie połowę walizki systemowej L-BOXX 102

Przenośne radio budowlane GML 10,8 V-LI Professional jest przystosowane do transportu w systemie L-BOXX – zajmuje dokładnie połowę walizki L-BOXX 102.

W drugiej połowie użytkownik może umieścić inne elektronarzędzia Bosch kategorii 10,8 V, np. wiertarko-wkrętarkę akumulatorową GSR 10,8-2-LI Professional. Radio może być zasilane akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 10,8 V lub bezpośrednio z sieci zasilającej poprzez dołączony zasilacz, który można schować w odbiorniku tak, aby w razie potrzeby był zawsze pod ręką. Jednak przy średniej głośności odtwarzania i zasilania z w pełni naładowanego akumulatora radio będzie działać przez cały dzień bez konieczności zmiany źródła zasilania.

Wytrzymała obudowa i wygodne uchwyty boczne chronią wyświetlacz i elementy obsługowe przed uszkodzeniami, nawet w razie upadku na beton z wysokości 1 m.

Dane techniczne GML 10,8 V-LI Professional
Rodzaj zasilania adapter sieciowy (230/110 V) lub z baterii Li-Ion Bosch 10,8 V
Ilość zapamiętanych stacji radiowych 5 AM + 5 FM
Źródła dźwięku Radio AM/FM lub zew. poprzez złącze Aux-in
Głośniki 2 x 5 W
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 311 x 200 x 80 mm
Waga z akumulatorem i adapterem sieciowym 1,4 kg

Sugerowane ceny detaliczne netto różnych wariantów:

 • GML 10,8 V-LI Professional w opakowaniu kartonowym z adapterem sieciowym, kablem Aux-In i dwiema bateriami AA do wyświetlacza – 490 zł brutto,
 • GML 10,8 V-LI Professional w walizce systemowej L-Boxx w zestawie z wiertarko-wkrętarką akumulatorową GSR 10,8-2-LI Professional, z dwoma akumulatorami 1,3 Ah Li-Ion i szybką ładowarką – 1105 zł brutto.

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Nowe poziomice YATO
Nowe poziomice YATO W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Niezbędne odkurzanie? Wypróbuj WD Kärcher!

W domu i jego otoczeniu jest wiele zadań do wykonania. Czy to porządki w garażu, czy sprzątanie w przydomowym warsztacie po majsterkowaniu, czy chociażby posprzątanie rozlanej herbaty lub soku. Tym wszystkim sprawnie zajmie się każdy uniwersalny odkurzacz Kärcher WD, który usuwa zarówno suche, jak i wilgotne zanieczyszczenia, a nawet wodę.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze