Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Profesjonalny klucz udarowy YT-82930

Profesjonalny klucz udarowy YT-82930

Profesjonalny klucz udarowy YT-82930 jest niezastąpiony w pracach budowlanych z wykorzystaniem materiałów drewnianych, przy których potrzebny jest duży moment obrotowy.

Doskonale radzi sobie z seryjnym wkręcaniem długich wkrętów oraz – co jest niezwykle przydatną funkcją – ich wykręcaniem. Ponadto sprawdza się przy dokręcaniu i odkręcaniu śrub o średnicy do M28 czy odkręcaniu zapieczonych nakrętek w kołach samochodowych.

Wytrzymały mechanizm udarowy (w połączeniu z 18 V akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 3000 mAh) sprawia, że nawet najcięższa praca wykonywana jest szybko i bez żadnego wysiłku. Klucz generuje roboczy moment obrotowy 280 Nm przy maksymalnej prędkości wynoszącej 2200 obrotów na minutę.

Narzędzie jest wygodne w użytkowaniu, dzięki wyważonej konstrukcji, natomiast wysokowydajny akumulator umożliwia mobilny tryb pracy. Miejsce robocze precyzyjnie podświetla lampa ledowa. W zestawie zapakowanym w poręczną walizkę z kluczem YT-82930 znajdują się dodatkowo: 2 akumulatory 18 V 3000 mAh, szybka ładowarka oraz zestaw nasadek 17 mm, 19 mm, 21 mm i 22 mm.

Firma powiązana: Toya
aktualizacja: 2016-06-17

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Nowe torby narzędziowe YATO
Nowe torby narzędziowe YATO Wygodne, pojemne, poręczne - nowe torby narzędziowe YATO pozwalają na utrzymanie narzędzi w porządku i łatwy transport.
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze