Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO

Lekka i mocna młotowiertarka SDS PLUS YT-82120 sprawdza się w pracach wymagających szybkich postępów: przy wierceniu udarowym w betonie, żelbecie, cegle i silikatach - dzięki połączeniu wysokiej prędkości obrotowej i mocnego udaru o dużej częstotliwości, a także przy wierceniu bezudarowym w drewnie i metalu.

Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO

Stalowe sprzęgło zapewnia doskonałą ochronę przed przeciążeniem oraz bezpieczeństwo operatora podczas zakleszczenia wiertła. Układ otworów wentylacyjnych zabezpiecza urządzenie przed pyłem i optymalizuje obieg powietrza chłodzącego wirnik. Ma kontrolkę zużycia szczotek węglowych, pyłoszczelny włącznik, przełącznik kierunku obrotów, 4-funkcyjny przełącznik trybu pracy oraz funkcję pozycjonowania ostrza dłuta. Zapewnia częstotliwość udaru 4900 (min-1) oraz energię udaru 3 J.

Mocna 18 V wiertarko-wkrętarka akumulatorowa YT-82855 jest niezbędna w pracach monterskich i instalacyjnych: przy wierceniu w twardych materiałach (metal), wkręcaniu długich kołków rozporowych, wkrętów do drewna lub śrub. Moment obrotowy wynoszący 42 Nm umożliwia zastosowania otwornic bimetalowych do drewna i metalu, wierteł stopniowych do blachy i odkręcania/dokręcania nakrętek na śrubach (do M12). Stalowa dwubiegowa przekładnia pozwala na wybór pomiędzy prędkością obrotową: 350 obr./min na 1 biegu oraz odpowiednio 1200 obr./min na 2 biegu.

Piła szablasta YT-82280 o mocy 1200 W, dzięki bardzo niskiemu poziomowi drgań (15 m/s2) doskonale radzi sobie z precyzyjnym cięciem pustaków ceramicznych i betonu komórkowego, do grubości nawet 36 cm. Szybko przecina elementy stalowe i pręty zbrojeniowe w trudno dostępnych miejscach, duże przekroje drewna, takie jak kantówki 10 x 10 cm lub płatwie 18 x 26 cm. Umożliwia wycinanie elementów układów wydechowych, zawieszenia, demontaż okien wraz z gwoździami, cięcie rur o dużych przekrojach i bezpieczne wycinanie drzew. Wysokiej jakości uchwyt narzędziowy stabilnie utrzymuje brzeszczot, zapewniając bezpieczeństwo użytkownika, np. podczas przecinania rur zawieszonych tuż przy suficie. Wyposażona w regulację ilości suwów brzeszczotu oraz zakresu eliptycznego ruchu brzeszczotu.

Firma powiązana: Toya
aktualizacja: 2016-12-05

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Nowe torby narzędziowe YATO
Nowe torby narzędziowe YATO Wygodne, pojemne, poręczne - nowe torby narzędziowe YATO pozwalają na utrzymanie narzędzi w porządku i łatwy transport.
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze