Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Warsztat na kółkach

Nowy produkt marki Stanley - Mobile Project Center - jest przeznaczony dla osób, które wykonują prace budowlane, remontowe, wykończeniowe czy monterskie. To urządzenie uniwersalne, szczególnie polecane tym, którzy często pracują poza swoim warsztatem czy siedzibą firmy.
Nowy produkt marki Stanley - Mobile Project Center - jest przeznaczony dla osób, które wykonują prace budowlane, remontowe, wykończeniowe czy monterskie. To urządzenie uniwersalne, szczególnie polecane tym, którzy często pracują poza swoim warsztatem czy siedzibą firmy.

Stół Mobile Project Center ma dużą powierzchnię roboczą umieszczoną na optymalnej do pracy wysokości 85 cm. Blat urządzenia wytrzymuje ciężar 300 kg, pełniąc przy tym wiele różnych funkcji. Dzięki zintegrowanemu z blatem zaciskowi stolarskiemu, istnieje możliwość stabilnego zamocowania obrabianego przedmiotu między częściami stołu. W blacie znajdują się także specjalne otwory, w które w czasie przerwy w pracy można odłożyć narzędzia.

Cenionym przez użytkowników udogodnieniem stosowanym w stołach warsztatowych jest mobilność. O wysokiej funkcjonalności Mobile Project Center świadczy to, że nie trzeba go nosić, lecz można nim wygodnie dojechać w wyznaczone miejsce pracy. Stół został wyposażony w wytrzymałe, metalowe nogi i łożyskowane koła, dzięki czemu można nim manewrować zarówno na terenie budowy, jak też wewnątrz budynków, np. na schodach. Nowatorskim rozwiązaniem, wykorzystanym w urządzeniu Stanley jest też część, rozszerzająca możliwości jego zastosowania o funkcję wózka. Dzięki temu, przy użyciu Mobile Project Center można transportować przedmioty, np. skrzynie narzędziowe, narzędzia czy materiały budowlane o ciężarze do 100 kg. Przemieszczanie się z wózkiem dodatkowo ułatwiają wysuwane, teleskopowe rękojeści.

Nowe urządzenie firmy Stanley zostało dostosowane do potrzeb transportu i przechowywania. Po złożeniu stół Mobile Project Center jest płaski i zajmuje niewiele miejsca. W sklepach dostępna będzie także uproszczona wersja nowego produktu Stanley – składany stół warsztatowy. Różni się on od Mobile Project Center tym, że nie wyposażono go w funkcję wózka. Zarówno stoły warsztatowe, jak też inne nowości produktowe firmy Stanley będą prezentowane podczas targów BUDMA 2007, odbywających się w Poznaniu w dniach 23 – 26 stycznia 2007 roku. Firma Stanley będzie prezentować swoje narzędzia na stoisku nr 48 w pawilonie nr 2.

Sugerowane ceny detaliczne:
Mobile Project Center – 540 zł
Składany stół warsztatowy Stanley – 440 zł
Firma powiązana: STANLEY
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x