Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Flügger Laserowa poziomica za 1 zł

Do końca listopada 2008 poziomicę laserową Flügger można zakupić w promocyjnej cenie 1 zł  pod warunkiem, że  zakupi się jedno opakowanie Flügger gruntu wodnego o pojemności 10l. Tą wyjątkową ofertą objęte są również inne narzędzia tj. pędzel non drop 100 mm oraz lampa halogenowa Flügger.

Poziomica służy do dokładnego wyznaczania poziomu i pionu w pomieszczeniachFlügger laserowa poziomica jest narzędziem bardzo praktycznym i użytecznym przy wszelkich pracach remontowo – malarskich. Służy do dokładnego wyznaczania poziomu i pionu w pomieszczeniach.  
 
Poziomicę można używać na kilka różnych sposobów, w zależności od naszych potrzeb i możliwości. Na przykład na miękką ścianę można zamocować poziomicę za pomocą specjalnej szpilki, na ścianę gładką i dosyć twardą poziomicę najlepiej mocować na przylepcu z kauczuku butylowego.

Przyrząd jest polecany do użytku wewnątrz pomieszczeń. Stosowanie go na zewnątrz może wpływać na widoczność promienia.

Poziomica jest prosta w obsłudze, lekka o małych gabarytach. W związku z tym łatwo ją ze sobą wszędzie zabrać.

Flügger poziomica laserowa jest dostępna we wszystkich sklepach Flügger farby.

 

Firma powiązana: Flügger Farby
aktualizacja: 2008-10-27

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x