Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Piła taśmowa NG120

HANMAR, przedstawiciel włoskiego producenta FEMI w Polsce wprowadziła na rynek nową profesjonalną przecinarkę taśmową oznaczoną symbolem NG120.

Hanmar - piła taśmowa NG120Jest to najmniejszy model przecinarki z rodziny NG (New Generation).  Zastosowanie systemu NG pozwala na szybsze cięcie nawet o 60% w stosunku do przecinarek tradycyjnych. Związane jest to bezpośrednio z kierunkiem posuwu taśmy tnącej, gdzie firma FEMI zastosowała innowacje polegającą  na odwróceniu tego kierunku. Praca podczas cięcia jest bardzo stabilna i wytwarza mało wibracji.

Przecinarka ma regulację umożliwiającą dostosowanie właściwego naprężenia taśmy tnącej, co w połączeniu z dwoma regulowanymi prowadzeniami, w znacznym stopniu wpływa na żywotność taśmy i jakość cięcia.

Jedną z głównych zalet urządzenia jest mocny 1200W jednofazowy silnik wyposażony w bezpiecznik zapobiegający przegrzaniu jego uzwojeń. Ponad to wspomagany jest on układem elektronicznym stabilizującym pracę poprzez utrzymanie stałej prędkości posuwu i regulacje pozwalającą na dostosowanie prędkości odpowiednio do wielkości i rodzaju obrabianego materiału.

Przecinarka ma możliwość pracy pod kątem w zakresie od 0° do 60°. Ergonomiczna budowa i przede wszystkim solidne wykonanie według najnowocześniejszych technologii sprawia iż przecinarka NG120 jest konkurencyjna  wśród urządzeń w swojej klasie.

Dane techniczne przecinarki taśmowej NG120:

Moc:  1200W
Taśma tnąca: 1440x13x0,65
Waga: 18kg
Cena detaliczna netto: 2380 zł

 

Firma powiązana: Hanmar
aktualizacja: 2008-12-15

Dodaj komentarz

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Nowe poziomice YATO
Nowe poziomice YATO W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma ...

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
topowe produkty

Niezbędne odkurzanie? Wypróbuj WD Kärcher!

W domu i jego otoczeniu jest wiele zadań do wykonania. Czy to porządki w garażu, czy sprzątanie w przydomowym warsztacie po majsterkowaniu, czy chociażby posprzątanie rozlanej herbaty lub soku. Tym wszystkim sprawnie zajmie się każdy uniwersalny odkurzacz Kärcher WD, który usuwa zarówno suche, jak i wilgotne zanieczyszczenia, a nawet wodę.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze