Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Piła taśmowa NG120

HANMAR, przedstawiciel włoskiego producenta FEMI w Polsce wprowadziła na rynek nową profesjonalną przecinarkę taśmową oznaczoną symbolem NG120.

Hanmar - piła taśmowa NG120Jest to najmniejszy model przecinarki z rodziny NG (New Generation).  Zastosowanie systemu NG pozwala na szybsze cięcie nawet o 60% w stosunku do przecinarek tradycyjnych. Związane jest to bezpośrednio z kierunkiem posuwu taśmy tnącej, gdzie firma FEMI zastosowała innowacje polegającą  na odwróceniu tego kierunku. Praca podczas cięcia jest bardzo stabilna i wytwarza mało wibracji.

Przecinarka ma regulację umożliwiającą dostosowanie właściwego naprężenia taśmy tnącej, co w połączeniu z dwoma regulowanymi prowadzeniami, w znacznym stopniu wpływa na żywotność taśmy i jakość cięcia.

Jedną z głównych zalet urządzenia jest mocny 1200W jednofazowy silnik wyposażony w bezpiecznik zapobiegający przegrzaniu jego uzwojeń. Ponad to wspomagany jest on układem elektronicznym stabilizującym pracę poprzez utrzymanie stałej prędkości posuwu i regulacje pozwalającą na dostosowanie prędkości odpowiednio do wielkości i rodzaju obrabianego materiału.

Przecinarka ma możliwość pracy pod kątem w zakresie od 0° do 60°. Ergonomiczna budowa i przede wszystkim solidne wykonanie według najnowocześniejszych technologii sprawia iż przecinarka NG120 jest konkurencyjna  wśród urządzeń w swojej klasie.

Dane techniczne przecinarki taśmowej NG120:

Moc:  1200W
Taśma tnąca: 1440x13x0,65
Waga: 18kg
Cena detaliczna netto: 2380 zł

 

Firma powiązana: Hanmar
aktualizacja: 2008-12-15

Dodaj komentarz

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W Nowością w ofercie firmy TOYA jest wysokiej jakości ergonomiczna szlifierka oscylacyjna o mocy 260 W. Mocny silnik umożliwia szybką pracę. ...
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO Lekka i mocna młotowiertarka SDS PLUS YT-82120 sprawdza się w pracach wymagających szybkich postępów: przy wierceniu udarowym w betonie, ...
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota Polska złota jesień przyniosła firmie Husqvarna cztery złote medale podczas Mistrzostw Świata Drwali (WLC), które odbyły się 8-11 września ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x