Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Piła taśmowa NG120

HANMAR, przedstawiciel włoskiego producenta FEMI w Polsce wprowadziła na rynek nową profesjonalną przecinarkę taśmową oznaczoną symbolem NG120.

Hanmar - piła taśmowa NG120Jest to najmniejszy model przecinarki z rodziny NG (New Generation).  Zastosowanie systemu NG pozwala na szybsze cięcie nawet o 60% w stosunku do przecinarek tradycyjnych. Związane jest to bezpośrednio z kierunkiem posuwu taśmy tnącej, gdzie firma FEMI zastosowała innowacje polegającą  na odwróceniu tego kierunku. Praca podczas cięcia jest bardzo stabilna i wytwarza mało wibracji.

Przecinarka ma regulację umożliwiającą dostosowanie właściwego naprężenia taśmy tnącej, co w połączeniu z dwoma regulowanymi prowadzeniami, w znacznym stopniu wpływa na żywotność taśmy i jakość cięcia.

Jedną z głównych zalet urządzenia jest mocny 1200W jednofazowy silnik wyposażony w bezpiecznik zapobiegający przegrzaniu jego uzwojeń. Ponad to wspomagany jest on układem elektronicznym stabilizującym pracę poprzez utrzymanie stałej prędkości posuwu i regulacje pozwalającą na dostosowanie prędkości odpowiednio do wielkości i rodzaju obrabianego materiału.

Przecinarka ma możliwość pracy pod kątem w zakresie od 0° do 60°. Ergonomiczna budowa i przede wszystkim solidne wykonanie według najnowocześniejszych technologii sprawia iż przecinarka NG120 jest konkurencyjna  wśród urządzeń w swojej klasie.

Dane techniczne przecinarki taśmowej NG120:

Moc:  1200W
Taśma tnąca: 1440x13x0,65
Waga: 18kg
Cena detaliczna netto: 2380 zł

 

Firma powiązana: Hanmar
aktualizacja: 2008-12-15

Dodaj komentarz

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x