Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

GBH 3-28 DFR Professiona - nowy młot Boscha

W ofercie Boscha pojawił się nowy młot udarowo-obrotowy GBH 3-28 DFR Professional. W porównaniu do innych 3 kg młotów nowe urządzenie przekonuje najwyższą wydajnością i najniższym poziomem drgań.

Młot Boscha oferuje o 20% wyższą wydajność dłutowania i najszybsze tempo wiercenia wśród młotów tej klasy. Równocześnie urządzenie odznacza się o 20% niższym poziomem drgań niż porównywalne produkty.

Dzięki systemowi tłumienia drgań Vibration Control GBH 3-28 DFR gwarantuje komfortową i mniej szkodliwą dla zdrowia pracę. Młot, z systemem szybkiej wymiany narzędzi SDS-plus oraz z walizką narzędziową, jest dostępny w sprzedaży od marca.

Nowy młot Boscha to specjalista od szybkich wierceń oraz podkuwania. Wszechstronność tego kompaktowego urządzenia docenią zarówno rzemieślnicy budowlani zatrudnieni np. w budownictwie naziemnym, jak również elektrycy czy monterzy instalacji sanitarnych i grzewczych.

Idealnym obszarem zastosowań młota GBH 3-28 DFR Professional są np. prace związane z dłutowaniem, jak skuwanie płytek oraz wiercenie otworów pod kotwy i kołki o średnicach od 10 do 16 mm. Wymienny uchwyt wiertarski umożliwia szybką zmianę funkcji pomiędzy wierceniem z udarem w betonie a wierceniem bez udaru w drewnie.

Kolejnym atutem nowego urządzenia jest konstrukcja w układzie „L”, która zapewnia młotowi równomierny rozkład ciężaru i optymalne wyważenie. Dzięki temu możliwe jest komfortowe wykonanie zadań, które wymagają trzymania urządzenia w górze, oraz praca w miejscach trudno dostępnych.

Inną zaletą GBH 3-28 DFR jest funkcja blokady obrotów pozwalająca na wydajne dłutowanie. Użytkownicy nowego młota docenią również kulowe mocowanie przewodu zasilającego, które przedłuża żywotność urządzenia, jak również obrotowy szczotkotrzymacz, który oferuje stałą moc przy obrotach narzędzia w prawo i w lewo.

GBH 3-28 DFR Professiona - nowy młot Boscha
Sugerowana cena detaliczna brutto (kwiecień 2009):
- młot GBH 3-28 DFR – 1694 zł

 

 

aktualizacja: 2009-04-28

Dodaj komentarz

Zobacz też:

MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą ...
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze