Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Polbruk przygotuje profesjonalny projekt naszego ogrodu

Co zrobić, kiedy nie wiemy jaką kostkę brukową dopasować do naszego ogrodu? Aby ułatwić trudne zadanie, firma Polbruk oferuje swoim klientom usługę projektową, realizowaną przez profesjonalnych doradców.

Polbruk przygotuje profesjonalny projekt naszego ogroduCzęsto zdarza się, że kostka, która doskonale prezentuje się na sklepowej półce, niekoniecznie pasuje do elewacji naszego domu, czy struktury podłoża, a wyłożona nią nawierzchnia nie przypomina efektu, który chcieliśmy osiągnąć. By nie popełnić takich błędów warto skorzystać z fachowej pomocy.

Firma Polbruk, mając to na uwadze, dla wszystkich tych, którzy w aranżacji przestrzeni stawiają pierwsze kroki, uruchomiła dodatkową usługę. Osoby, które zdecydują się na zagospodarowanie swojej posesji przy pomocy kostek brukowych z kolekcji Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA, skorzystać mogą z bezpłatnej pomocy doświadczonych projektantów. Przygotują oni profesjonalny projekt naszego ogrodu, uwzględniając preferencje właścicieli i specyfikę terenu.

Zaproponowana przez doradcę koncepcja, będzie nie tylko propozycją ciekawej aranżacji, ale również zbiorem przydatnych podczas prac brukarskich informacji. Aby skorzystać z usługi proponowanej przez firmę Polbruk wystarczy wybrać się do jednego z wybranych punktów sprzedaży, zakupić minimum 150 m2 kostki brukowej z serii Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA oraz dostarczyć niezbędnych informacji o ogrodzie. Resztę prac zostawiamy w rękach  specjalistów, którzy zaprojektują ogród naszych marzeń, mieniący się ferią barw i kształtów. Dzięki temu, bez niepotrzebnego stresu i straty czasu, będziemy mogli cieszyć się efektem końcowym.

Aranżując przestrzeń wokół domu musimy zadbać, by każdy szczegół, również ogrodowe ścieżki, tworzyły jednolitą i harmonijną kompozycję. Z pomocą profesjonalnych projektantów firmy Polbruk zbudujemy wyjątkową przestrzeń, wypełnioną niepowtarzalnymi kolorami i wzorami.

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Nawierzchnia z kostki betonowej

Fachowo wykonane ścieżki i podjazdy z kostki betonowej są trwałe, wygodne w użytkowaniu i wyglądają estetycznie. Trwałość zapewnia właściwie wykonana podbudowa i kostka odpowiedniej grubości, a wygodę – właściwe wymiary traktów oraz delikatne spadki, dzięki którym na bruku nie tworzą się kałuże.
topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x