Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Kamień ciosany Realit firmy Bruk-Bet

Kamień ciosany Realit firmy Bruk-Bet stanowi wierną rekonstrukcję płyt piaskowca. Wyjątkowo naturalny wygląd zawdzięcza niepowtarzającym się teksturom powierzchni licowych, nieregularnym krawędziom oraz charakterystycznej dla materiału skalnego warstwowości.

Nowy kolor płyt – kamienna szarość – podkreśla autentyczność wyrobów i nadaje im elegancki i stylowy wygląd. Kolorystyczna nowość Bruk-Betu sprawdza się szczególnie na tarasach, jak i nawierzchniach ogrodowych, takich jak alejki oraz ścieżki.

Kamień ciosany Realit dostępny jest w postaci płyt prostokątnych, a także specjalnie zaprojektowanych elementów do tworzenia ułożeń kołowych. W ofercie firmy znajdują się ponadto praktyczne płyty deptakowe oraz materiały do wykonywania stopni schodowych.

Cena brutto 126,44 zł/m2 (płyty w module)

Kamień ciosany Realit firmy Bruk-Bet

Nowe płyty panelowe kamienia ciosanego Realit firmy BRUK-BET mają łamane, nieregularne kształty. Wąskie fugi znajdujące się pomiędzy poszczególnymi płytami informują o ich starannej, ręcznej obróbce. Płyty panelowe Kamienia ciosanego doskonale wyglądają w ogrodach, tworząc kamienne ścieżki i placyki wypoczynkowe.

Ich naturalny, nieco surowy wygląd inspirowany piaskowcem sprawia, że pięknie współgrają z ogrodową zielenią. Zabudowa płyt polega na łączeniu dwuczęściowych paneli oraz układaniu ich w sześciu możliwych położeniach. Po spoinowaniu nawierzchnia daje wrażenie ułożonej z pojedynczych płyt skalnych.

Cena ok. 126 zł/m2

Nowe płyty panelowe kamienia ciosanego Realit firmy BRUK-BET

 

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2012-05-07

Zdaniem naszych Czytelników

bardzo mi się podobają płyty panelowe. ciekawe w nich są nieregularne kształty. większość płyt to jednak prostokąty czy kwadraty. a tu taka żywiołowość. zastanawiam się czy nie zrobić z nich ścieżki w ogrodzie.

Gość Jolas

15 Maj 2013, 14:59

Bardzo ładnie to wygląda w ogrodzie - mam to u siebie i jestem zadowolony z finalnego rezultatu. Dobrze się je czyści, nie ma również problemu z wykwitami.

Gość Mister

29 Kwi 2013, 16:21

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Robot koszący Robomow RX20 Pro
Robot koszący Robomow RX20 Pro Robomow RX20 Pro to kompaktowy robot przystosowany do trawników o metrażu do 200 m². Jest idealną propozycją dla osób pragnących mieć ...
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...

Jak wykończyć schody i ścieżki ogrodowe płytami imitującymi drewno?

Odpowiedź eksperta: Płyty ogrodowe imitujące drewno wykorzystywane są do wykańczania placyków, ścieżek ogrodowych, schodów i obrzeży rabat kwiatowych. Kompletny system: płyt-desek, kopyt oraz krążków można układać na podsypce z piasku z podbudową lub na zaprawie cementowej.

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x