Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Nowy katalog produktów Libet 2015/2016

Nowy katalog produktów Libet 2015/2016

Ukazał się nowy katalog produktów Libet 2015/2016. Warto do niego zajrzeć, bo jest to nie tylko szeroka prezentacja nowych produktów nawierzchniowych Libet, ale również kompendium wiedzy w zakresie wzornictwa i projektowania nawierzchni betonowych.

Nowy katalog produktów Libet 2015/2016 to 280-stronicowe wydawnictwo zwracające uwagę niestandardowym formatem, oraz nowoczesną, awangardową grafiką na okładce. Katalog ma prostą, a jednocześnie przejrzystą kompozycję graficzną i - pod każdym względem - nowoczesny layout. Elementami, takimi jak zdjęcia czy wzorniki kolorów, rządzi zasada kwadratu, co sprawia, że całość ma wyrazisty i konsekwentny charakter.

Porady i asortyment Libet

Hasłem przewodnim obecnego katalogu jest "Zmień swój standard na Premium". W tym też kontekście eksperci Libet opracowali obszerną część poradnikową przekonującą, że w całkowitych kosztach nawierzchni brukowanych ważna jest nie tylko cena produktu. Znajdują się tutaj artykuły poruszające tematykę związaną z właściwościami kostek, ich wzornictwem, pokazujące modne trendy w projektowaniu i oczywiście informacje o nowych, wprowadzonych do oferty produktach.

Dla poszukujących inspiracji przygotowane zostały zestawy zdjęć realizacji nawierzchni z wykorzystaniem asortymentu Libet. Natomiast część merytoryczna katalogu zawiera szereg artykułów dotyczących m.in. tarasów wentylowanych, fugowania i impregnacji czy zasad układania nawierzchni.

Ciekawie wyglądają również prezentacje samych produktów. Przy każdym z nich znajdują się duże ilustracje oraz ikony wskazujące na cechy danego wyrobu. Innowacją jest tu dodatkowa pozycja "Zobacz także", w której przedstawione są trzy produkty dobrze współgrające z tym prezentowanym.

Nowości w ofercie Libet

Oprócz tego, że nowości asortymentowe są pokazywane w części produktowej, poświęcony im został także artykuł "Nowe trendy". I tak chyba najważniejszą wiadomością jest pojawienie się całkowicie nowej grupy kostek szlachetnych Libet Decco Monocolor, która opiera się na dwóch kolorach: antracytowym i pergaminowej bieli.

Zwolenników ekologii, a jednocześnie dobrego designu zainteresuje zapewne nowy produkt Cadena Eco. Natomiast miłośników dużych rozmiarów ucieszy rozbudowa Systemu Maxima, który wzbogacił się o dwie płyty: Maxima Grande oraz Maxima Lumino. Z kolei do grupy płyt gresowych Libet Ceramic dołączyła Sedimento w ciepłych piaskowych barwach i fakturze przypominającej trawertyn. Do tegorocznej oferty doszły także nowe opcje kolorystyczne dobrze znanych już produktów.

Jest to jednak dopiero część nowości 2015. Pozostałe znajdują się na kartach nowego katalogu produktów Libet 2015/2016. Serdecznie zapraszamy do jego lektury. Katalog dostępny jest na stronie www.libet.pl oraz w punktach sprzedaży Libet.

Firma powiązana: Libet
aktualizacja: 2015-03-31

Dodaj komentarz

Budowa ogrodu zimowego - krok po kroku

Zaczynamy budowę naszego ogrodu. W zależności od wybranej lokalizacji, możemy wykorzystać istniejącą płytę tarasową lub posadowić nowy fundament.

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x