Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Ukwiał w salonie

Wyobraź sobie ukwiał na rafie koralowej. Kolorowe czułki poruszane prądami morskimi. Taki widok jest osiagalny w domowym zaciszu dzięki dywanom z kolekcji FLO Sztuki Beskidzkiej.
Wyobraź sobie ukwiał na rafie koralowej. Kolorowe czułki poruszane prądami morskimi. Taki widok jest osiagalny w domowym zaciszu dzięki dywanom z kolekcji FLO Sztuki Beskidzkiej.

Dywany te wytwarzane są metodą handtaftingu (ręcznego igłowania). Oryginalny efekt uzyskano oplatając przędzę jednej barwy na rdzeniu innego koloru, a następnie poddając je specjalnym procesom obróbki. Wysokie na 4,5 cm słupki przędzy oplotowej świetnie imitują ukwiały.

Spośród zróżnicowanych kształtów dywanów linii FLO (okrągłe, kwadratowe, prostokątne) oraz 30 zestawień kolorystycznych, każdy może wybrać coś dla siebie. I cieszyć stopy miękkością naturalnej owczej wełny. Osoby ceniące funkcjonalność domowych sprzętów z pewnością zwrócą uwagę na solidne wykonanie i antypoślizgowe zabezpieczenie dywanu.

FLO to oryginalny pomysł polskiej firmy Sztuka Beskidzka, specjalizującej się w produkcji pledów i dywanów z naturalnej przędzy.

Wymiary: Ø 170 cm, 170 x 170 cm i 170 x 240 cm (na życzenie klienta producent oferuje dywan w wymiarze i kolorze innym niż standardowy)
Wysokość runa dywanu: 45 mm
Projektant: Tadeusz Więckowski
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze