Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Odświeżona witryna wienerberger.pl

Producent ceramiki budowlanej, firma Wienerberger, odświeżyła i unowocześniła wygląd swojej strony internetowej. Intuicyjne menu, nowoczesna grafika, możliwość publikowania informacji na portalach społecznościowych, swobodne wyszukanie i porównanie produktów to tylko niektóre ze zmian na www.wienerberger.pl

Odświeżona witryna wienerberger.plPod koniec 2011 roku ruszyła nowa strona firmy Wienerberger. Uproszczona, intuicyjna nawigacja pozwala szybko uzyskać poszukiwane informacje. Za pomocą przyjaznej w obsłudze wyszukiwarki produktów można znaleźć materiały przeznaczone do budowy danego elementu domu oraz jego otoczenia – ogrodzenia, architektury ogrodowej, grilla, garażu.

Przydatną funkcją jest również przeszukiwanie produktów w zależności od koloru, struktury czy kształtu, a także pod względem parametrów technicznych. Wyszukiwarka to nie jedyne źródło informacji na temat produktów firmy Wienerberger. Dokładne opisy asortymentu znajdują się też w wirtualnym salonie wystawowym pod adresem , w galerii realizacji natomiast można przyjrzeć się możliwościom aranżacyjnym produktów.

Zarówno klienci indywidualni, wykonawcy, architekci, jak i dziennikarze branżowi odnajdą jeszcze więcej przydatnych opcji na nowej stronie. Pojawia się tam wiele materiałów instruktażowych dla wykonawców i inwestorów oraz porad związanych z murowaniem czy układaniem dachu.

Architekci oraz konstruktorzy mogą bezpłatnie pobrać narzędzia Porotherm CAD Studio i w prosty sposób zaprojektować budynek z pustaków Porotherm. O przejrzystości strony przekonają się też dziennikarze, którzy szybko odnajdą biuro prasowe, a w nim informacje o nowościach produktowych, wydarzeniach z życia firmy, a także pobiorą odpowiednie katalogi czy materiały.

Przejrzystość, czytelność i interaktywność to dziś główne wymagania użytkowników wobec stron internetowych. Firma Wienerberger ciągle ulepsza swoją witrynę, dzięki czemu może w lepszy sposób komunikować się ze swoimi klientami.

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Z czego ścianki działowe? - Bloczki gipsowe

Bloczki gipsowe produkowane są w dwóch odmianach - jako zwykłe i wodoodporne.
topowe produkty

Najszybciej, najtaniej, SMART - strop panelowy, który warto zastosować

SMART jest płytą strunobetonową o szerokości 60 cm, którą można układać z auta wyposażonego w lekki dźwig typu HDS. Strop wykonany z paneli SMART charakteryzuje się wyjątkowo krótkim czasem montażu. Sam montaż zaś jest naprawdę prosty.
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowa strona o keramzycie Leca®
Nowa strona o keramzycie Leca® Nowo uruchomiony serwis www.leca.pl stanowi bogate źródło wiedzy o Leca® KERAMZYCIE. Znajdują się w nim informacje na temat właściwości ...
Nowa generacja stropów gęstożebrowych - Strop VECTOR® od KONBET Poznań
Nowa generacja stropów gęstożebrowych - Strop VECTOR® od KONBET Poznań Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR® to nowatorskie rozwiązanie, które łączy w sobie zalety znanych systemów stropowych (typu Teriva ...
Od stycznia 2017r. będzie obowiązywać zaostrzona wartość współczynnika przenikania ciepła U
Od stycznia 2017r. będzie obowiązywać zaostrzona wartość współczynnika przenikania ciepła U Już niedługo nastąpi kolejny etap zmian mających na celu polepszenie izolacyjności cieplnej ścian. Od stycznia 2017r. będzie obowiązywać ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x