Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Profile elewacyjne oraz wodoszczelna taśma LED

Firma AMPRe Sztukaterie prezentuje dwa nowe produkty: profile elewacyjne oraz wodoszczelną taśmę LED w silikonowej izolacji.

Profile elewacyjne

Elementy wykonywane z polistyrenu ekspandowanego (styropian), materiał samogasnący, odporny na wilgoć, pleśń i grzyby. Niewielka waga nie obciąża konstrukcji, a profile posiadają właściwości termoizolacyjne. Elementy pokryte są najlepszej jakości tynkiem polimerowym o wysokim stopniu twardości. W ofercie są listwy, zworniki, pilastry, bonie, kolumny oraz łuki.

AMPRe Sztukaterie nie ogranicza się jedynie do oferty katalogowej. Możliwe jest wykonanie każdego wzoru pod specjalne zamówienie Klienta. Obecnie dzięki barwionym granulką kwarcu w ofercie firmy znajduje się również 5 kolorów masy.

Profile elewacyjne

Oświetlenie LED

Wodoszczelna taśma LED

Wodoszczelna taśma LED w silikonowej izolacji to jeden z najbardziej uniwersalnych modułów LED. Szerokie zastosowanie oraz łatwość montażu pozwalają na praktycznie nieograniczone zastosowanie. Miniaturowe wymiary umożliwiają wklejenie taśmy LED praktycznie wszędzie.

Taśma LED podklejona jest dwustronną taśmą samoprzylepną firmy 3M, która pozwala na montaż na wielu podłożach, także bezpośrednio na ścianie. Taśma LED przeznaczona jest do pracy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Więcej informacji na stornie internetowej:

 

Firma powiązana: AMPRE
aktualizacja: 2010-04-22

Dodaj komentarz

Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje ...
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...

Jakie są różnice pomiędzy tynkiem gipsowym a cementowo-wapiennym?

Wśród moich znajomych, którzy już wykończyli domy krążą różne opinie na temat rodzaju tynku wewnętrznego – jedni twierdzą że lepszy jest tynk gipsowy a inni że tradycyjny cementowo-wapienny. Ponieważ niedługo będę wykańczał wnętrza chciałbym dowiedzieć się jakie są rzeczywiście istotne różnice między tymi rodzajami tynków i jakie są ich koszty.

Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze