Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Innowacyjny styl cegieł z kolekcji Intense

Dla wszystkich miłośników rzeczy pięknych i wyszukanych, Vandersanden stworzył kolekcję cegieł o zupełnie odmiennej, niespotykanej dotąd stylistyce. Kolekcja Intense to wyrafinowane połączenie subtelnych kolorów w chłodnej tonacji z efektownymi cieniami, stworzonymi za pomocą specjalnych posypek z różnego rodzaju minerałów.

To unikatowe połączenie dostarcza architektom nieograniczonych możliwości tworzenia nawet najbardziej fantazyjnych i wymyślnych obiektów. Prostota i elegancja zaklęta w cegłach Intense sprawia, że budynki i wnętrza nabywają waloru elitarności i luksusu.

Kolory Intense to doskonałe rozwiązanie dla pragnących nadać swym realizacjom niepowtarzalnego charakteru, wyróżnić swój dom na tle innych. Wspaniale komponują się z innymi naturalnymi materiałami, takimi jak: szkło, metal, aluminium.

Innowacyjny styl cegieł z kolekcji Intense jest źródłem inspiracji zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i wszystkich, którzy odczuwają chęć kreowania swego otoczenia, wzbicia się ponad przeciętność, tworzenia rzeczy trwałych, zjawiskowych o nieprzemijającym uroku i ponadczasowym charakterze.

Vandersanden BentoVandersanden DouroVandersanden Vecto

 

Firma powiązana: Vandersanden
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Błędy przy wykonywaniu ścianek z płyt gipsowo-kartonowych

Odpowiedź eksperta: Jeżeli płyty składowane są na wolnym powietrzu i dojdzie do ich zawilgocenia, to następuje zniekształcenie materiału, a karton pokrywający gipsowy rdzeń rwie się podczas wkręcania wkrętów. 

Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowy kołek fischer DuoPower
Nowy kołek fischer DuoPower Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się ...
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania
Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, ...
Jak uniknąć poobijanych naroży?
Jak uniknąć poobijanych naroży? Naroża ścian to miejsca w których mogą pojawiać się usterki. Najczęściej występują one w ścianach działowych lub przy zabudowywaniu ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x