Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Innowacyjny styl cegieł z kolekcji Intense

Dla wszystkich miłośników rzeczy pięknych i wyszukanych, Vandersanden stworzył kolekcję cegieł o zupełnie odmiennej, niespotykanej dotąd stylistyce. Kolekcja Intense to wyrafinowane połączenie subtelnych kolorów w chłodnej tonacji z efektownymi cieniami, stworzonymi za pomocą specjalnych posypek z różnego rodzaju minerałów.

To unikatowe połączenie dostarcza architektom nieograniczonych możliwości tworzenia nawet najbardziej fantazyjnych i wymyślnych obiektów. Prostota i elegancja zaklęta w cegłach Intense sprawia, że budynki i wnętrza nabywają waloru elitarności i luksusu.

Kolory Intense to doskonałe rozwiązanie dla pragnących nadać swym realizacjom niepowtarzalnego charakteru, wyróżnić swój dom na tle innych. Wspaniale komponują się z innymi naturalnymi materiałami, takimi jak: szkło, metal, aluminium.

Innowacyjny styl cegieł z kolekcji Intense jest źródłem inspiracji zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i wszystkich, którzy odczuwają chęć kreowania swego otoczenia, wzbicia się ponad przeciętność, tworzenia rzeczy trwałych, zjawiskowych o nieprzemijającym uroku i ponadczasowym charakterze.

Vandersanden BentoVandersanden DouroVandersanden Vecto

 

Firma powiązana: Vandersanden
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

OSPEL z prestiżowym Godłem Teraz Polska!
OSPEL z prestiżowym Godłem Teraz Polska! Firma OSPEL została nagrodzona w XXVII edycji Konkursu "Teraz Polska" w kategorii PRODUKTY.
Gira Sensotec LED - bezdotykowy wyłącznik, czujka ruchu i lampka
Gira Sensotec LED - bezdotykowy wyłącznik, czujka ruchu i lampka Gira Sensotec zastępuje wyłącznik i czujkę ruchu, zwłaszcza w skomplikowanych pomieszczeniach. Aby załączyć oświetlenie na pełną wartość ...
Kolekcja Impresja firmy Ospel
Kolekcja Impresja firmy Ospel Nowoczesna i funkcjonalna seria łączników i gniazd podtynkowych Ospel Impresja łączy w sobie elegancką, wypukłą linię opartą na kwadracie ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze