Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Nowa strona internetowa Pfleiderer

Nowa strona internetowa Pfleiderer

Nowa strona internetowa Pfleiderer www.pfleiderer.pl, zgodnie z hasłem "Inspirations close to you", ma nie tylko dostarczać informacji o ofercie firmy oraz o parametrach technicznych materiałów, ale także prezentować możliwości ich kreatywnego wykorzystania.

Nowa strona internetowa Pfleiderer www.pfleiderer.pl to jeden z elementów, które zostały zmodyfikowane w ramach trwającej od początku 2013 roku zmiany wizerunku firmy. Grafika strony stała się znacznie bardziej przejrzysta, kolory nowoczesne, największy nacisk jednak został położony na to, by zainspirować odwiedzających ją internautów do tworzenia niebanalnych, estetycznych i funkcjonalnych wnętrz oraz mebli.

W specjalnej galerii inspiracji możemy zobaczyć wiele różnorodnych zdjęć wnętrz, ze szczegółowym wskazaniem jakie produkty Pfleiderer w nich zastosowano. Jeśli zaś interesuje nas szczególnie jakiś rodzaj produktów, np. laminaty HPL, w stosownej zakładce znajdziemy dodatkową porcję inspiracji, tym razem dotyczących już konkretnej grupy produktowej.

Współpraca z projektantami i architektami wnętrz, a także informacje, które docierają do nas od naszych klientów finalnych wskazują na to, że taki sposób prezentacji jest oczekiwany i bardzo potrzebny. Jest to także logiczna konsekwencja pracy naszych ekspertów z dziedziny wzornictwa – poszukują oni nieustannie inspiracji, śledzą trendy panujące w branży wyposażenia wnętrz, tworzą dekory i kolory – prezentacja naszych finalnych produktów w postaci aranżacji wnętrz pozwala przekazać ich wnioski dotyczące możliwości wykorzystania naszych produktów w ciekawej, atrakcyjnej i zrozumiałej dla wszystkich postaci. - mówi Małgorzata Barańska, dyrektor marketingu Pfleiderer.

Już wkrótce na stronie Pfleiderer znajdziemy kolejną porcję inspiracji – tym razem dotyczących realizacji architektonicznych oraz innych ciekawych projektów, przy okazji których użyte zostały materiały Pfleiderer.

Pomysły znanych polskich architektów, projektantów wnętrz i designerów mogą okazać się bardzo inspirujące, gdyż niejednokrotnie potrafią oni w wyjątkowy sposób wykorzystać estetyczne walory i możliwości techniczne, jakie dają płyty laminowane, blaty czy laminaty HPL.

Niejednokrotnie sami jesteśmy zafascynowani tym, co można zaprojektować przy użyciu naszych materiałów, w jak różny, ciekawy i niebanalny sposób można je wykorzystać. Dlatego współpraca z szerokim gronem architektów i projektantów jest dla nas bardzo cenna, bo jest ona swego rodzaju testem możliwości naszych propozycji. Wiemy, że ciekawych wnętrz i obiektów, gdzie na szeroką skalę zastosowano materiały Pfleiderer jest bardzo dużo, więc będziemy w najbliższym czasie dokumentować te projekty i prezentować je na naszej stronie internetowej. - zapowiada Małgorzata Barańska.

Nowa strona internetowa Pfleiderer odzwierciedla też faktyczną skalę działania firmy i możliwości wykorzystania jej produktów. Choć wiele osób kojarzy materiały drewnopochodne i pokrewne produkty z branżą meblarską, mają one szereg innych zastosowań: m. in. w budownictwie, wyposażeniu wnętrz, produkcji opakowań czy branży transportowej.

Małgorzata Barańska w taki sposób mówi o aktualnej sytuacji firmy: Nasza oferta ma coraz bardziej zróżnicowaną grupę odbiorców i choć na pewno naszymi głównymi kontrahentami pozostaną producenci mebli to chcemy pokazać, że nasze produkty są znacznie bardziej wszechstronne.

Firma powiązana: Pfleiderer Prospan S.A.
aktualizacja: 2013-07-23

Dodaj komentarz

Szafy i garderoby

Sposób przechowywania ubrań i innych rzeczy to kwestia naszych upodobań. Obecny trend na przestronne, stylowo urządzone garderoby o sporej powierzchni wcale nie oznacza, że musimy rezygnować z szaf. Te ostatnie także mogą być modne, wygodne i solidne

topowe produkty

Dekoria.pl: Jak zrobić szybką i udaną metamorfozę wnętrza

Jeżeli czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim życiu, zacznij od mieszkania! Odśwież wystrój wnętrza, w którym spędzasz najwięcej czasu. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzysz na wszystkie inne sprawy. Przede wszystkim uporządkuj wnętrze a następnie zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć i dąż do niego!
Odmień dom na wiosnę z nowym katalogiem marki Dekoria.pl
Odmień dom na wiosnę z nowym katalogiem marki Dekoria.pl Przytulność, otaczające ciepło zieleni i styl glamour - a wszystkiego… w sam raz. Najbliższe miesiące będą mijać pod znakiem właśnie ...
Greenery - najmodniejsza barwa 2017 roku
Greenery - najmodniejsza barwa 2017 roku Dla 25% mężczyzn i 19% kobiet zieleń to ulubiony kolor – wskazują badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Maryland. W tym roku te liczby ...
W styczniu wybierz do domu tekstylia w najlepszych cenach od Dekoria.pl
W styczniu wybierz do domu tekstylia w najlepszych cenach od Dekoria.pl Co jest potrzebne do urządzenia stylowego domu? Wysokiej jakości tkaniny, rolety i modne dekoracje. Salon, sypialnia, kuchnia czy pokój dziecka ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x