Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Castorama w Mińsku Mazowieckim

14 września 2011 rozpoczął działalność 56 sklep sieci Castorama w Polsce, zlokalizowany w Mińsku Mazowieckim. Profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo zapewni w nim 140 pracowników zatrudnionych na stałe w tej inwestycji.

Castorama w Mińsku MazowieckimNowy sklep znajduje się przy ulicy Warszawskiej 63B w Stojadłach, w pobliżu Mińska Mazowieckiego i skrzyżowania drogi krajowej nr 50 z E 30. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi ok 7500 m2, z czego 6000 m2 stanowi hala sprzedaży. Na klientów czeka również parking z 220 miejscami postojowymi. Sklep jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

By ułatwić klientom dostęp do materiałów niezbędnych do budowy, remontu i dekoracji domu stale rozwijamy naszą sieć sprzedaży. Sklep w Mińsku Mazowieckim to 56. Castorama w Polsce, a 4. w województwie mazowieckim. O wyborze tej właśnie lokalizacji zdecydował dynamiczny rozwój miasta, jak i całego regionu. Na naszą korzyść działa również fakt, że jesteśmy pierwszą dużą marką sklepów remontowo budowlanych, która rozpoczyna działalność w tej okolicy – mówi Stefan Merta, Dyrektor Regionalny Castorama Polska Sp. z o.o.

Castorama w Mińsku Mazowieckim jest obiektem wolno stojącym, stanowiącym część centrum handlowego. W jej najbliższym otoczeniu znajduje się Carrefour, Media Expert oraz McDonald’s. Dotychczas w okolicach tego miasta brakowało sklepu wielko powierzchniowego oferującego bogaty asortyment budowlano-remontowy. Najblizsza Castorama zlokalizowana była na warszawskim Targówku.

Dzięki nowej Castoramie mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolic będą mieli dostęp do ponad 50 tys. artykułów niezbędnych do budowy, remontu i dekoracji domu w cenach najniższych na rynku. W przypadku nowej inwestycji, tak jak we wszystkich sklepach Castorama w Polsce, ważnym czynnikiem, decydującym o komforcie robienia zakupów jest profesjonalna obsługa i gwarantowane przez nią doradztwo. W tym zakresie firma znacznie wyróżnia się spośród konkurencji. Castorama stawia na wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę – pracowników, którzy rozumieją oczekiwania klientów – mówi Jacek Grajda, Dyrektor Sklepu Castorama w Stojadłach.

Klienci sklepu będą mogli również skorzystać z szeregu usług dodatkowych takich jak: docinanie drewna, dorabianie kluczy, mieszanie farb, obszywanie wykładzin i dywanów, porady dekoratora wnętrz, transport i wiele innych.

Sklep w Mińsku Mazowieckim to kolejny obiekt Castoramy, który zgodnie z nową koncepcją został podzielony na cztery sektory: budujesz, remontujesz, urządzasz i ogród - każdy w innej kolorystyce. Ponadto wyróżnia się on nową, przejrzystą nawigacją wewnątrz budynku, praktycznym sposobem ekspozycji i oznakowania towarów, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej przyjazny klientowi.

Do nowej inwestycji najłatwiej dojechać samochodem, autobusem PKS lub korzystając z usług prywatnych przewoźników (np. BAGS).

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Cytat dzidzia, dołącz do tego tekstu swoją fotkę, najlepiej raw i aldente (z 2015)albo regał stanie, albo nawet braweran nie pomoże i wtedy na co winić sprzedawcy :/ Dałbym plusika ale tu takiej opcji więc daje takiego może być

mhtyl

14 Lis 2015, 17:30

at your service, milady....

Barbossa

14 Lis 2015, 16:59

Cytat dzidzia, dołącz do tego tekstu swoją fotkę, najlepiej raw i aldente (z 2015)albo regał stanie, albo nawet braweran nie pomoże i wtedy na co winić sprzedawcy :/ Do złotych się nadaje

daggulka

14 Lis 2015, 16:47

Pokaż wszystkie komentarze Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

A może projekt domu pod choinkę? W ARCHON+ trwa PROMOCJA!
A może projekt domu pod choinkę? W ARCHON+ trwa PROMOCJA! Święta tuż, tuż… z tej okazji w Biurze Projektów ARCHON+ czeka na Was miła niespodzianka - RABAT 250 zł na każdy Projekt Domu!
Grupa PSB Perłą Polskiej Gospodarki
Grupa PSB Perłą Polskiej Gospodarki Grupa PSB Handel S.A. otrzymała "Perłę Polskiej Gospodarki", zajmując 23 miejsce w rankingu firm o przychodach powyżej 1 mld zł, w kategorii ...
20 lat mocowań fischer w Polsce
20 lat mocowań fischer w Polsce Marka fischer w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia w Polsce. Polskie przedstawicielstwo z siedzibą w Krakowie jest jedną z 42 filii ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze