Budujemy Dom

Projekt domu HomeKONCEPT 46

Artykuł na: minutę

Projekt domu HomeKONCEPT 46 powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów szukających nowoczesnego domu parterowego, który można zlokalizować na działce o szerokości poniżej 20 metrów.

Projekt domu HomeKONCEPT 46

Budynek wyróżnia się ciekawie skomponowaną kolorystyką elementów elewacji. Do jej zaprojektowania wykorzystano tynk o strukturze betonu, który uzupełniono ciemniejszym tynkiem silikonowym. Wyjątkową oprawę domu dopełnia bardzo elegancka płaska dachówka w kolorze antracytowym.

Od strony elewacji ogrodowej zachwyca taras osłonięty charakterystycznym, drewnianym belkowaniem, a od frontu - subtelnie wydzielone wejście, osłonięte ażurową pergolą. Duże przeszklenia w pomieszczeniach strefy dziennej idealnie doświetlają wnętrza, jednocześnie ułatwiając komunikację domowników z ogrodem.

Dodatkowy, niewielki taras połączony z jedną z sypialni, tworzy prywatną przestrzeń wypoczynkową. Dom został zaprojektowany z myślą o 3–4-osobowej rodzinie i został wyposażony w praktyczne pomieszczenia gospodarcze. Budynek został zaprojektowany w standardzie energooszczędnym z wentylacją mechaniczną.

Firma powiązana: HomeKONCEPT
aktualizacja: 2017-01-30

Dodaj komentarz

Najnowsza realizacja Domu w zielistkach
Najnowsza realizacja Domu w zielistkach Planujesz budowę niewielkiego, funkcjonalnego domu z poddaszem użytkowym, który jednocześnie będzie ekonomiczny w realizacji i utrzymaniu? ...
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku Wykonawcy wskażą inwestorom najlepsze materiały budowlane już po raz 15. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców ...
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".