Budujemy Dom

Projekt domu HomeKONCEPT 46

Artykuł na: minutę

Projekt domu HomeKONCEPT 46 powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów szukających nowoczesnego domu parterowego, który można zlokalizować na działce o szerokości poniżej 20 metrów.

Projekt domu HomeKONCEPT 46

Budynek wyróżnia się ciekawie skomponowaną kolorystyką elementów elewacji. Do jej zaprojektowania wykorzystano tynk o strukturze betonu, który uzupełniono ciemniejszym tynkiem silikonowym. Wyjątkową oprawę domu dopełnia bardzo elegancka płaska dachówka w kolorze antracytowym.

Od strony elewacji ogrodowej zachwyca taras osłonięty charakterystycznym, drewnianym belkowaniem, a od frontu - subtelnie wydzielone wejście, osłonięte ażurową pergolą. Duże przeszklenia w pomieszczeniach strefy dziennej idealnie doświetlają wnętrza, jednocześnie ułatwiając komunikację domowników z ogrodem.

Dodatkowy, niewielki taras połączony z jedną z sypialni, tworzy prywatną przestrzeń wypoczynkową. Dom został zaprojektowany z myślą o 3–4-osobowej rodzinie i został wyposażony w praktyczne pomieszczenia gospodarcze. Budynek został zaprojektowany w standardzie energooszczędnym z wentylacją mechaniczną.

Firma powiązana: HomeKONCEPT
aktualizacja: 2017-01-30

Dodaj komentarz

Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce!
Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce! CEMEX Go jest pierwszą w pełni zintegrowaną platformą cyfrową dedykowaną Klientom. Pozwala użytkownikom na zwiększanie ich wydajności, ...
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile!
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile! Nowe budownictwo mieszkaniowe bije kolejne rekordy, jednak prawdziwa siła sektora tkwi w budownictwie remontowanym. Sytuacja finansowa gospodarstw ...
Izodom podbija azjatycki rynek
Izodom podbija azjatycki rynek W dniach 8-12 lipca w Singapurze miała miejsce konferencja World Cities Summit, której tematem przewodnim była dyskusja o tym, w jaki sposób ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".