Budujemy Dom

Już wkrótce odbędą się Targi INSTALACJE 2018!

Artykuł na: 2-3 minuty

Największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.

Już wkrótce odbędą się Targi INSTALACJE 2018!

Targi INSTALACJE odbędą się 23-26 kwietnia 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30 000 profesjonalistów z 46 krajów. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

W roku, kiedy nie odbywają się targi, na terenie całej Polski realizowany jest projekt INSTALACJE ON TOUR, podczas którego przeprowadzane są eliminacje terenowe do najważniejszego wydarzenia dla instalatorów - Mistrzostw Polski Instalatorów.

Ci, którzy nie zdołali wziąć udziału w eliminacjach lokalnych mogą jeszcze zgłosić swój udział we współzawodnictwie podczas targów. Eliminacje odbędą się 23-24 kwietnia, wielki finał nastąpi 25 kwietnia. Instalatorzy walczyć będą o samochód - Citroena Berlingo! Dzień później będziemy kibicować przyszłym fachowcom w finale dla szkół.

Łazienka pro - miejscem spotkań architektów wnętrz - pawilon 5a

Cykl spotkań Łazienka Pro to kolejna nowość tegorocznych targów Instalacje. Przestrzeń w pełni dedykowana profesjonalistom z branży łazienkowej: architektom, projektantom instalacji, producentom, wykonawcom oraz właścicielom firm handlowych. Każdy dzień Łazienki Pro poświęcony jest wybranej grupie zawodowej, każdy będzie obfitował w wykłady, prezentacje i dyskusje panelowe.

Targi Instalacje. Przygotowania nabierają tempa.

Targi Instalacje to nie tylko biznesowe spotkanie branży, ale również szansa na integrację. Doskonałą okazja ku temu będzie - zorganizowany w pawilonie 4 Klub Instalatora.

Klub Instalatora. Świat męskiej rozrywki

Klub Instalatora Grupy SBS oraz MTP zostanie zaprezentowany w nowej odsłonie. Na gości czekają niezwykłe atrakcje.

Każdy, kto regularnie przyjeżdża na Targi wie, że bez odwiedzin Klubu Instalatora – nie ma dobrej zabawy. Także w tym roku, razem z firmami: ARMATURA KRAKÓW, IMMERGAS, KAN, WILO, stworzymy kilka stref aktywności, w których nasi goście poczują się wyjątkowo - zapewniają organizatorzy.

Aby zapewnić dogodniejszy dojazd MTP wraz z partnerami organizuje Akcje Autokarową

Akcja Autokarowa "Jedziemy do Poznania", organizowana wspólnie przez MTP i ZHI. Skierowana jest do instalatorów - klientów wybranych hurtowni z całej Polski. Więcej informacji o wydarzeniu: www.instalacje.mtp.pl.

aktualizacja: 2018-03-14

Dodaj komentarz

Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego
Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego Dostępny w ofercie Schöck wysokiej jakości pręt Combar ma bardzo niską przewodność cieplną oraz wyróżnia się wysoką wytrzymałością ...
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu  DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ Biuro Projektów ARCHON+ poleca pierwsze w 2019 r. wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 179 inspirujących propozycji projektowych ...
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń Blisko 1000 wystawców targów (wraz z targami WinDoor-tech), kilkaset premier rynkowych, a w tym aż 43 produkty nagrodzone prestiżową nagrodą ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".