Budujemy Dom

Już wkrótce odbędą się Targi INSTALACJE 2018!

Artykuł na: 2-3 minuty

Największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.

Już wkrótce odbędą się Targi INSTALACJE 2018!

Targi INSTALACJE odbędą się 23-26 kwietnia 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30 000 profesjonalistów z 46 krajów. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

W roku, kiedy nie odbywają się targi, na terenie całej Polski realizowany jest projekt INSTALACJE ON TOUR, podczas którego przeprowadzane są eliminacje terenowe do najważniejszego wydarzenia dla instalatorów - Mistrzostw Polski Instalatorów.

Ci, którzy nie zdołali wziąć udziału w eliminacjach lokalnych mogą jeszcze zgłosić swój udział we współzawodnictwie podczas targów. Eliminacje odbędą się 23-24 kwietnia, wielki finał nastąpi 25 kwietnia. Instalatorzy walczyć będą o samochód - Citroena Berlingo! Dzień później będziemy kibicować przyszłym fachowcom w finale dla szkół.

Łazienka pro - miejscem spotkań architektów wnętrz - pawilon 5a

Cykl spotkań Łazienka Pro to kolejna nowość tegorocznych targów Instalacje. Przestrzeń w pełni dedykowana profesjonalistom z branży łazienkowej: architektom, projektantom instalacji, producentom, wykonawcom oraz właścicielom firm handlowych. Każdy dzień Łazienki Pro poświęcony jest wybranej grupie zawodowej, każdy będzie obfitował w wykłady, prezentacje i dyskusje panelowe.

Targi Instalacje. Przygotowania nabierają tempa.

Targi Instalacje to nie tylko biznesowe spotkanie branży, ale również szansa na integrację. Doskonałą okazja ku temu będzie - zorganizowany w pawilonie 4 Klub Instalatora.

Klub Instalatora. Świat męskiej rozrywki

Klub Instalatora Grupy SBS oraz MTP zostanie zaprezentowany w nowej odsłonie. Na gości czekają niezwykłe atrakcje.

Każdy, kto regularnie przyjeżdża na Targi wie, że bez odwiedzin Klubu Instalatora – nie ma dobrej zabawy. Także w tym roku, razem z firmami: ARMATURA KRAKÓW, IMMERGAS, KAN, WILO, stworzymy kilka stref aktywności, w których nasi goście poczują się wyjątkowo - zapewniają organizatorzy.

Aby zapewnić dogodniejszy dojazd MTP wraz z partnerami organizuje Akcje Autokarową

Akcja Autokarowa "Jedziemy do Poznania", organizowana wspólnie przez MTP i ZHI. Skierowana jest do instalatorów - klientów wybranych hurtowni z całej Polski. Więcej informacji o wydarzeniu: www.instalacje.mtp.pl.

aktualizacja: 2018-03-14

Dodaj komentarz

21. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego - podsumowanie
21. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego - podsumowanie 7 listopada 2018 r. w Warszawie odbyła się 21. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego. Wydarzenie było zorganizowane przez ASM i ...
Dom w dipladeniach - nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny
Dom w dipladeniach - nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny "Dom w dipladeniach" to jedna z nowości w ofercie Biura Projektów ARCHON+. Zwraca uwagę oryginalną formą bryły oraz efektownym, odpowiadającym ...
Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony
Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że w Centralnej Europie nie ma lepszego miejsca dla przedsiębiorców z branży budowlanej poszukujących ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".