Budujemy Dom

176 najlepszych projektów domów w najnowszym wydaniu katalogu ARCHON+

Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowszy katalog "Domy Które Kochacie" już w sprzedaży! Wśród zaprezentowanych w nim projektów znajdują się 43 wyjątkowe nowości, które z pewnością zainteresują przyszłych Inwestorów.

176 najlepszych projektów domów w najnowszym wydaniu katalogu ARCHON+

Domy urzekają atrakcyjnym wyglądem elewacji oraz użytkową funkcjonalnością wnętrz. Pomysłowo zaprojektowane tarasy oferują dodatkową, komfortową przestrzeń wypoczynkową.

Okładkę zdobi "Dom w dipladeniach". Jego nowoczesny charakter podkreślają efektowne przeszklenia oraz bezokapowy dach, pokryty blachą z łączeniem na rąbek. To komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, który dzięki zastosowanym w projekcie rozwiązaniom jest ekonomiczny w realizacji.

W części redakcyjnej katalogu zamieszczono cykl artykułów poradnikowych. Każdy inwestor znajdzie tu wiele cennych wskazówek w zakresie wyboru projektu domu, optymalnie dopasowanego do jego potrzeb. W katalogu obejrzycie Państwo również zdjęcia wyjątkowych domów, zrealizowanych według projektów ARCHON+ oraz atrakcyjne meble i dodatki do wnętrz, dostępne w internetowym sklepie ArchonHome.pl.

Najnowsze wydanie katalogu "Domy Które Kochacie" można zamówić na www.archon. pl oraz kupić w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

aktualizacja: 2018-11-27

Dodaj komentarz

Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem ...
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę Przed nami 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, która odbędzie się w terminie 12-15 lutego 2019 r. w Poznaniu. ...
Odbyły się I Targi Ogród Grupy PSB
Odbyły się I Targi Ogród Grupy PSB 28 listopada 2018 r. w Ossie k. Rawy Mazowieckie po raz pierwszy odbyły się Targi Ogród Grupy PSB. Organizacja targów o tej porze roku ma ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".