Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom 3/2011

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Kronika klanu Wezyr

Tak więc powolutku, ale się kręci. A założony termin przeprowadzki nieuchronnie się zbliża – zostało jeszcze 5 miesięcy. Damy radę!... Czy nie damy? Takie wątpliwości miał w lutym 2009 roku Seb – jeden z najaktywniejszych forumowiczów klanu Wezyr. Czy dał radę?
Kronika klany Wezyr
(fot. Seb)

 Już po dwóch miesiącach od tego postu Seb napisał: Ostatni weekend spędziliśmy z całą rodziną, mieszkając już w nowym domu. Cały dzień praca (kładzenie paneli na piętrze i w sypialni, generalne etapowe sprzątanie kilogramów pyłu, kontakty, sprzątanie okolicy itd.), a wieczorem kominek, drinek i rozmowy do pierwszej (...). Doprowadzamy więc piętro domu do stanu „na czysto”, a dół na „prawie czysto”. Jest bosssko! Już się nie mogę doczekać następnego weekendu. A więc jednak można! I nie tylko Seb jest tego potwierdzeniem, ale także inni Klanowicze projektu Wezyr. Na forum.budujemydom.pl opisują oni swoje historie budowy Wezyrów, przepełnione poradami, przestrogami i ekstremalną dawką optymizmu – co dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na projekt – jest kopalnią bezcennej wiedzy i ogromnym wsparciem. Ponadto Klanowicze forum.budujemydom.pl, którzy są w trakcie budowy Wezyrów lub ją ukończyli, dzielą się adresami z tymi, którzy wciąż mają wątpliwości, co do projektu – i chętnie pokazują własne domy – czyli wezyrowe projekty w realizacji (Basiula, widzę, że jesteś z okolic Lubina, więc jeśli chcesz zobaczyć Wezyra – Wezyr II 2G, to zapraszamy.), (Proponuję najpierw zobaczyć, co nam wyszło z tych przeróbek. Sami ocenicie, co wam potrzebne. Zapraszamy na wybrzeże. Popatrzcie, zanim zrobicie. Co do noclegu, to nie ma kłopotu. Co do oglądania – zapraszam w okolice Gdyni.). A tak to się zaczęło...

Szczęśliwi posiadacze

25.02.2007, 07:42
andrzej_i

Witam! Zostałem szczęśliwym posiadaczem projektu budowlanego o nazwie Wezyr 2. Czy są na forum podobni szczęśliwcy mający ten projekt. Andrzej

 

25.03.2007,
10:46 Isia
Witam! Jestem również posiadaczem tego projektu. Teraz w trakcie realizacji... Mam nadzieję, że uda mi się przebrnąć do końca:)

 

2.05.2007,
13:46 promyk

 

Witam wszystkich wezyrowych przyjaciół. Wybraliśmy wspólnie z mężem ten wspaniały projekt, który do tej pory napawa nas radością i pozwala cieszyć się niesamowitą prostotą i zarazem niezwykłością Wezyra II/2G. Zaczynamy budowę marzec 2008. Jesteśmy pod wrażeniem i nie możemy doczekać się zrealizowania marzeń o własnym domu. Wezyr od początku spodobał nam się ze względu na prostą konstrukcję, przestronność, możliwość zaplanowania siłowni w jednym pokoju:), a także oddzielne łazienki dla rodziców (mimo że nie mamy jeszcze dzieci). Wezyr wzbudził nasze zaufanie od początku. Kiedy mogę zobaczyć jakąś realizację Wezyra? My będziemy budować nasz dom w okolicach Łodzi, na wsi:). PS Dom jest piękny, mam jednak jedną obiekcję i wątpliwość na temat rozplanowania kuchni (tzn. zlewu i pieca) – trzeba to zmienić, aby nie biegać po całej kuchni z ziemniakami do odcedzenia. Pozdrawiam gorąco!

 

Ciąg dalszy artykułu w wydaniu papierowym „Dasz radę” - dodatku do miesięcznika Budujemy Dom 3/2011

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom 3/2011
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom 3/2011

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".