Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Röben na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

W dniach 26-28 października 2016 r. dekarze będą mieli swoje wielkie święto - 26 Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. Wydarzenie należące do największych i najważniejszych w branży tym razem odbędzie się w Warszawskim Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska.

Röben na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

Impreza realizowana jest w cyklu dwuletnim, a bezpośrednimi eliminacjami dla polskiej reprezentacji są Mistrzostwa Polski rozgrywane podczas poznańskich targów Budma. W sumie w zawodach weźmie udział 19 drużyn z całego świata. Partnerem Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, a także głównym sponsorem polskiej reprezentacji w kategorii dach metalowy jest firma Röben.

Zespół złożony z dekarzy - Artura Falkowskiego i Patryka Żukowskiego, prowadzi Kamil Muszyński z podlaskiego oddziału PSD. Zawodnicy reprezentujący Polskę, mimo młodego wieku, mają już duże doświadczenie i nie mniejsze sukcesy na koncie.

Mistrzostwa Świata to kolejna nasza wspólna impreza. Mamy nadzieję, że po wcześniejszych świetnych wynikach, także teraz uda nam się znaleźć w czołówce naszej kategorii – mówi Kamil Muszyński, mentor reprezentacji Polski.

Nadchodzące mistrzostwa to drugie z kolei, w których bierzemy udział. Dwa lata temu w Rumunii zdobyliśmy brązowy medal, ulegając jedynie ekipom Francji i Estonii. Jesteśmy także Mistrzami Polski Młodych Dekarzy z lat 2014 i 2016 - dodaje Kamil Muszyński.

Dekarze podczas mistrzostw zmierzą się z trzema konkurencjami: dwiema obowiązkowymi i jedną dodatkową, w trzech kategoriach - dach stromy, płaski i metalowy. Na podstawie otrzymanych punktów za poszczególne zadania wyłaniani są zwycięzcy zawodów. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobry produkt to nie wszystko. Liczy się także fachowy wykonawca. W przypadku dachu jest to profesjonalny i wyedukowany dekarz, dlatego chętnie włączamy się w działania, które ukierunkowane są na podnoszenie umiejętności i szkolenie fachowców. Zależy nam, aby dekarze prezentowali jak najwyższy poziom, a ich umiejętności przekładały się na jakość pokrycia, które wykonują - mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Oprócz zawodów dekarskich, w programie wydarzenia znalazły się m.in. konkursy z nagrodami, spotkania z zaproszonymi gwiazdami sportu, rzeźbienie w drewnie oraz pokazy motoryzacyjne. Dodatkowo, w trakcie mistrzostw uczestnicy imprezy będą mieli także okazję do zapoznania się z produktami Röben oraz do spotkań z przedstawicielami marki na stoisku firmowym.

Firma powiązana: Roben
aktualizacja: 2016-10-25

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowoczesne blachy Ruukki na rąbek stojący
Nowoczesne blachy Ruukki na rąbek stojący Ruukki Polska jest producentem kompletnego systemu dachowego opartego na blachach łączonych na rąbek stojący Ruukki Classic.
Klasyka na dachu - dachówka ceramiczna Rubin
Klasyka na dachu - dachówka ceramiczna Rubin Braas w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór pokryć ceramicznych. Wykonane z gliny zachwycają klasycznym charakterem i naturalnym pięknem. ...
Blachy Pruszyński Promotorem Polski 2017
Blachy Pruszyński Promotorem Polski 2017 Firma Blachy Pruszyński została doceniona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Wyróżnienie "Promotor Polski" zostało ...
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze