Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Galeco z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku

Budowlana Marka Roku to wyróżnienie przyznawane w oparciu o ogólnopolskie badanie, przeprowadzane przez Centrum Badań i Analiz Rynku. Ankietowani, wśród których dominującą część stanowią wykonawcy, wskazują w nim najlepsze ich zdaniem marki. W tym roku, w kategorii "systemy rynnowe", po raz kolejny bezkonkurencyjna okazała się firma Galeco.

Galeco z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku

8 czerwca 2017 r. w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbyła się gala wieńcząca XIII edycję rankingu Budowlanej Marki Roku. Impreza zgromadziła producentów materiałów budowlanych, wykonawców i partnerów biznesowych. Była okazją do uhonorowania laureatów w kilkudziesięciu różnorodnych kategoriach produktowych. Wyróżnienia przyznawane są według kryteriów: częstotliwości stosowania rozwiązań marki oraz najlepszej relacji ceny do jakości. Drugi rok z rzędu prestiżowy tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii "systemy rynnowe" przypadł firmie Galeco, reprezentowanej przez Członka Zarządu – Tomasza Piotrowskiego. 

Nagroda jest dla nas najlepszym potwierdzeniem obrania właściwego kierunku rozwoju. Cieszymy się, że nasze rozwiązania są wybierane przez coraz szersze grono wykonawców, a działania podejmowane w ramach promocji firmy i jej produktów przynoszą efekty nie tylko w aspekcie sprzedażowym, ale i wizerunkowym. Naszym wyróżnikiem na rynku jest innowacyjne podejście do asortymentu oraz niestandardowe podejście do wykonawców, hurtowników i inwestorów. To właśnie satysfakcja klientów daje nam energię do kreowania silnej i stabilnej marki – mówi Tomasz Piotrowski.

Firma powiązana: Galeco
aktualizacja: 2017-07-11

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowoczesne blachy Ruukki na rąbek stojący
Nowoczesne blachy Ruukki na rąbek stojący Ruukki Polska jest producentem kompletnego systemu dachowego opartego na blachach łączonych na rąbek stojący Ruukki Classic.
Klasyka na dachu - dachówka ceramiczna Rubin
Klasyka na dachu - dachówka ceramiczna Rubin Braas w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór pokryć ceramicznych. Wykonane z gliny zachwycają klasycznym charakterem i naturalnym pięknem. ...
Blachy Pruszyński Promotorem Polski 2017
Blachy Pruszyński Promotorem Polski 2017 Firma Blachy Pruszyński została doceniona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Wyróżnienie "Promotor Polski" zostało ...
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze