Budujemy Dom

Nowa wersja strony biura projektowego M&L Lipińscy

Artykuł na: 4-5 minut
Jeśli szukasz projektu domu, zapraszamy do odwiedzenia nowej wersji strony www.lipinscy.pl biura projektowego M&L Lipińscy
a w niej:
 • Nowa odsłona strony www.lipinscy.pl
  proste i szybkie wyszukiwanie projektów - zarówno podstawowe, jak i po zaawansowanych parametrach - obojętne, czy szukasz domu parterowego o powierzchni do 120 m2, czy też domu na wąską działkę, z wjazdem od południa i na dodatek energooszczędnego - wybrane będą tylko te projekty, których szukasz.

   

 • porównywanie wybranych projektów - Davos, czy Florencja? A może Montreal? Jeśli wahasz się przy wyborze paru projektów - pomoże ci porównywarka - po wszystkich parametrach, które są określone w projekcie - powierzchnia, ilość sypialni, kominek, garaż...ba! nawet po rzutach - wszystko w jednym miejscu! Nie musisz otwierać po kolei każdego projektu. Możesz też wyłączyć parametry, które nie są Ci potrzebne.

   

 • dodawanie do ulubionych - spodobał Ci się ten projekt - zapisz do ulubionych, zostanie zapamiętany. Potem możesz projekty ulubione porównywać i wybierać. A jeśli jeszcze się zalogujesz - twoje ustawienia będą dostępne dla Ciebie z każdego komputera i każdego miejsca na ziemi.

   

 • szybki podgląd projektów bez wchodzenia na kartę projektu - nie musisz klikać, jeśli projekt Cię interesuje - najedź na niego kursorem, a podstawowe informacje wyświetlą się natychmiast.

   

 • duże grafiki - o wiele większe, niż do tej pory - począwszy od miniaturek, aż po duże wizualizacje wnętrz.

   

 • szybkie wyszukiwanie po nazwie lub kodzie projektu - wpisz fragment nazwy lub kodu projektu w pasek wyszukiwania - pojawią się podpowiedzi.

   

 • jasne i czytelne promocje projektów - wszystkie promocje zebrane w jednym miejscu. Zajrzyj -  na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

   

 • dodawanie komentarzy - jeśli jakiś projekt Ci się spodoba i chciałbyś o tym powiedzieć innym, a może zwrócić na coś uwagę - śmiało! Twoje spostrzeżenie może też przydać się innym.

   

 • wyceny projektów przez firmy wykonawcze - jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować realizacja wybranego domu w różnych firmach wykonawczych - jeden formularz zapytania załatwi sprawę.

   

 • kompleksowa wiedza na temat domów energooszczędnych - wszystko na temat domów energooszczędnych i domu pasywnego - zawarte jest w zakładce Dom Energooszczędny - technologia, koszty, porównania, charakterystyki energetyczne, porady, Akademia Energooszczędności i dużo, dużo więcej.

   

 • porady przy wyborze projektów - czy lepiej wybrać dom z garażem, czy może garaż wybudować później, jakie stropy zastosować w domach parterowych, a jak dobrać kolorystykę dachu? Skorzystaj ze sprawdzonych porad.

   

 • blog - miejsce, gdzie Lipińscy Domy dzielą się wiedzą i doświadczeniem - dla dociekliwych.

   aktualizacja: 2009-10-05

Dodaj komentarz

Cykl szkoleń z firmą Izodom
Cykl szkoleń z firmą Izodom Od kilku lat firma Izodom prowadzi bezpłatne szkolenia z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego w technologii opracowanej przez ...
Dom Pasywny z firmą Izodom
Dom Pasywny z firmą Izodom Czy zastanawiali się Państwo, jak w jeden dzień wyprodukować elementy na budowę domu pasywnego, a następnie przewieźć go na plac budowy ...
Izodom - pierwszy polski kompletny system certyfikowany przez Instytut w Darmstadt
Izodom - pierwszy polski kompletny system certyfikowany przez Instytut w Darmstadt Firma Izodom od lat stara się dostarczyć swoim klientom najwyższej jakości produkty do budowy domów pasywnych i energooszczędnych. Nieustannie ...

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".