Budujemy Dom

Archon+ od nowej strony

Artykuł na: minutę
21 lipca, ruszył serwis internetowy ARCHON+ Biuro Projektów w nowej odsłonie. Dostępny pod adresem www.archon.pl lub www.projektydomow.pl serwis został gruntownie zmodernizowany, dodane zostały również nowe funkcjonalności. Zupełnej przebudowie uległa struktura portalu, która wynika, w głównej mierze z rozszerzenia oferty Biura.

Kluczową zmianą jest zupełnie nowa szata graficzna, która jest spójna z identyfikacją wizualną firmy ARCHON+. Menu główne zawiera najistotniejsze dla Klientów informacje, czyli te dotyczące projektów domów, możliwości zakupu projektu wymarzonego domu oraz szereg przydatnych podczas procesu inwestycyjnego informacji jak np. finansowanie budowy domu, odpowiedniego doboru projektu domu do potrzeb inwestora.

 

W serwisie znajduje się również wiele ciekawych informacji dotyczących Pakietu Energooszczędnego ARCHON+.  

 

Na stronie odnajdziemy zakładkę "Serwis Prasowy", która została stworzona z myślą o dziennikarzach zainteresowanych tematyką związaną z architekturą i budownictwem.

 

Serwis zbudowany został w oparciu o technologię Ruby gwarantujący szybkość działania serwisu i wysoki komfort z jego korzystania.

Serwis internetowy ARCHON+ Biuro Projektów
 
aktualizacja: 2008-07-25

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".