Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Archon+ od nowej strony

21 lipca, ruszył serwis internetowy ARCHON+ Biuro Projektów w nowej odsłonie. Dostępny pod adresem www.archon.pl lub www.projektydomow.pl serwis został gruntownie zmodernizowany, dodane zostały również nowe funkcjonalności. Zupełnej przebudowie uległa struktura portalu, która wynika, w głównej mierze z rozszerzenia oferty Biura.

Kluczową zmianą jest zupełnie nowa szata graficzna, która jest spójna z identyfikacją wizualną firmy ARCHON+. Menu główne zawiera najistotniejsze dla Klientów informacje, czyli te dotyczące projektów domów, możliwości zakupu projektu wymarzonego domu oraz szereg przydatnych podczas procesu inwestycyjnego informacji jak np. finansowanie budowy domu, odpowiedniego doboru projektu domu do potrzeb inwestora.

 

W serwisie znajduje się również wiele ciekawych informacji dotyczących Pakietu Energooszczędnego ARCHON+.  

 

Na stronie odnajdziemy zakładkę "Serwis Prasowy", która została stworzona z myślą o dziennikarzach zainteresowanych tematyką związaną z architekturą i budownictwem.

 

Serwis zbudowany został w oparciu o technologię Ruby gwarantujący szybkość działania serwisu i wysoki komfort z jego korzystania.

Serwis internetowy ARCHON+ Biuro Projektów
 
aktualizacja: 2008-07-25

Dodaj komentarz

Produkty i firmy
Znajdź firmę lub produkt

Budujemy Dom 3/2018

Jakie są według Ciebie najważniejsze dylematy inwestora budującego dom? Takie pytanie zadaliśmy w ankiecie członkom naszego Klubu Budujących Dom...

Tylko 9,95 zł

Rozbudowa domu

Domy jednorodzinne z lat 60. i 70. - nazywane potocznie "kostkami" - mają najczęściej formę sześcianu z dachem płaskim lub kopertowym i w porównaniu z architekturą obecnie budowanych domów prezentują się niezbyt atrakcyjnie. Zresztą, nie tylko wygląd skłania wielu właścicieli do gruntownej ich modernizacji, z rozbudową włącznie...

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze