Budujemy Dom
Przed budową / Działka / Aktualności

Budowa osiedla z Archon+

Biuro Projektów ARCHON+ przygotowało specjalne wydanie Katalogu "Domy Które Kochacie" zawierające projekty domów przeznaczonych do zabudowy bliźniaczej, szeregowej, budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych. 

Archon+Unikatowość Katalogu polega na przygotowaniu przez ARCHON+ koncepcji zagospodarowania całego osiedla i przedstawienia projektów domów, które harmonijnie wkomponują się w krajobraz.

Koncepcja zagospodarowania osiedla jest opracowaniem obszerniejszym od planu zagospodarowania pojedynczej działki, na której ma powstać budynek. Koncepcja taka określa w sposób opisowy i graficzny (mapy) ustala obszary zabudowy mieszkalnej, usługowej, rekreacyjnej etc. Wyznacza także lokalizację i gabaryty budynków, parkingów, garaży, urządzeń sieci uzbrojenia technicznego (media), przebiegu dojazdów, ogrodzeń i małej architektury.

Koncepcja zawiera również informacje dotyczące środowiska przyrodniczego tj. ukształtowania terenu, warunków glebowych, zieleni wysokiej i niskiej. Opracowanie określa założenia  sposobu wykorzystania terenu, wymogi konieczne, wybór stylu i dobór roślin zgodnie z obowiązującymi normami.   

W ramach jednej usługi opracujemy wizualizację poszczególnych domów, fragmentów osiedla, a także całej inwestycji mówi Danuta Fularz, Kierownik ds. Marketingu. Dodatkowo, stworzymy materiały informacyjne i reklamowe (bannery, plakaty, schemat reklamy prasowej), a także zapewnimy promocję inwestycji na naszej stronie

Równie istotnymi elementami każdego projektu jest odpowiednio zmodyfikowany kosztorys, który umożliwia szybkie obliczenie wydatków na budowę osiedla i dostosowanie materiałów budowlanych do wymagań inwestora. Biuro oferuje również kolornik do wszystkich projektów oraz makiety całego osiedla.


aktualizacja: 2007-12-20

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+
Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+ "Dom pod pomarańczą" to jedna z nowości w ofercie ARCHON+, zaprojektowana wspólnie z Fanami na Facebooku, w ramach kolejnej edycji zabawy ...
Skorzystaj z promocji w Archon+
Skorzystaj z promocji w Archon+ Właśnie teraz jest najlepszy moment, by zacząć realizować marzenia o własnym domu! Do 23 października 2017r., do godz: 8:00  w ARCHON+ ...
Promocja na powitanie jesieni w  ARCHON+!
Promocja na powitanie jesieni w ARCHON+! Przypominamy, że w Biurze Projektów ARCHON+ trwa PROMOCJA NA POWITANIE JESIENI. Tylko do 2 października 2017 r., do godz. 8:00 można kupić ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze