Budujemy Dom

Dlaczego warto być Członkiem Klubu Budujących Dom
Powołaliśmy go, by ułatwić wymianę doświadczeń i informacji naszym Czytelnikom budującym własny dom. Członkowie KBD wypełniają ankiety dające Redakcji miesięcznika Budujemy Dom (BD) bezcenne informacje, za co otrzymują punkty zamieniane na bezpłatną prenumeratę i inne nagrody.

Kto może zostać członkiem KBD
Każdy czytelnik BD, który aktualnie planuje, projektuje, buduje, remontuje bądź urządza swój dom.

Jak zostać członkiem KBD?
Warunek niezbędny – trzeba być Czytelnikiem BD.

Akces do KBD – są dwa sposoby.

Pierwszy sposób – wypełnić ankietę w internecie (www.budujemydom.pl/ankietakbd).

Drugi sposób – wypełnić wydrukowaną w aktualnym wydaniu papierowym miesięcznika Budujemy Dom Deklarację akcesyjną do KBD, następnie wyciąć ją i przesłać pocztą do redakcji BD. Jeśli do lektury Budujemy Dom namówił Cię członek KBD, to zapewne dał Ci swoją wizytówkę, żebyś ją wkleił (przypiął) we wskazanym miejscu "Deklaracji". To bardzo ważne. Właściciel tej wizytówki otrzyma 30 pkt. Ty zresztą też otrzymasz "na dzień dobry" 30 pkt. jako nowy członek KBD. Jeden punkt ma "siłę nabywczą" 1 złotówki, a więc za 30 pkt. można otrzymać m.in. 3-miesięczną prenumeratę BD. Członek KBD może powiększać swój dorobek punktowy wieloma sposobami, o czym piszemy dalej. Zdobyte punkty można przeznaczyć na różne cele, o czym też piszemy dalej.

Za co punkty?
Jeśli zostałeś członkiem KBD przez wypełnienie ankiety w internecie (www.budujemydom.pl/ankietakbd), to Twój dorobek startowy wynosi tyle punktów, ile przyznaje się za tę ankietę (zwykle 30 pkt.). Jeśli złożyłeś papierową Deklarację akcesyjną do KBD to Twój dorobek startowy wynosi 30 pkt. Za 30 pkt. można otrzymać w bezpłatnej prenumeracie 3 kolejne numery BD, o ile nie zadysponujesz innego przeznaczenia posiadanych punktów.

Swój dorobek punktowy możesz powiększać poprzez następujące formy aktywności:

1. Naturalnym obowiązkiem każdego członka KBD jest sławić dobre imię miesięcznika Budujemy Dom i poszerzać grono jego czytelników. Zalecając lekturę BD innej osobie wręczysz jej osobistą wizytówkę (wyposażymy Cię w pakiet takich wizytówek). Jeżeli ta osoba przyśle Deklarację akcesyjną do KBD z Twoją wizytówką, to otrzymasz 30 pkt.

2. Co miesiąc zwracamy się do członków KBD z ankietą (papierową i w internecie) sondującą ich opinie. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz od 10 do 30 pkt.

3. Za przesłanie do redakcji wypełnionej pocztówki KIZ (Karta Informacji Zwrotnej drukowana w każdym wydaniu BD) otrzymasz 10 pkt.

4. Za polecenie sprawdzonego, dobrego wykonawcy do Giełdy Polecanych Wykonawców (na www.budujemydom.pl/polecani-wykonawcy) otrzymasz 30 pkt.

Swój aktualny dorobek punktowy możesz w każdej chwili sprawdzić na www.budujemydom.pl/klubowicze. Możesz złożyć dyspozycję dotyczącą przeznaczenia Twoich punktów telefonicznie (tel. 22 257 84 22) lub mailem: kbd@budujemydom.pl

Na co można przeznaczyć posiadane punkty?

- Na prenumeratę BD (10 pkt za 1 egz.). Jeżeli nie złożysz innych dyspozycji prenumerata będzie działała "automatycznie" aż do wyczerpania Twoich zasobów punktowych.
- Na Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego - jeden tom "kosztuje" 20 pkt.
- Na wydania specjalne BD (np. "Dom Polski", "Wnętrza", "Twój Dom, Twój Styl") - 1 egz. za 10 pkt.
- Na płyty z muzyką - 1 szt. za 40 pkt.

Uwaga. Czytelników tabletowego wydania "Budujemy Dom" (aplikacja dostępna bezpłatnie) też zapraszamy do KBD - wypełniając ankiety za punkty możecie otrzymywać inne nagrody, np.: płyty.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze