Budujemy Dom

Nowe wkłady Volcano w ofercie Hajduk

Artykuł na: 4-5 minut

Do oferty seryjnej Hajduk są aktualnie wprowadzane bardzo interesujące nowości: Volcano DTh z drzwiami bezramowymi otwieranymi do góry o szerokości 1000 mm i wysokości 510 mm oraz seria wkładów Volcano B.

Nowe wkłady Volcano w ofercie Hajduk

Na serię wkładów Volcano B składają się: Volcano BTh z drzwiami prostymi, Volcano 2BPTh/2BLTh z drzwiami narożnymi oraz Volcano 3BTh z drzwiami trójstronnymi – wszystkie wykonane jako bezramowe otwierane do góry. Seria ta charakteryzuje się szerokością drzwi 850 mm co przy zachowaniu wysokości 510 mm oraz głębokości całkowitej palenisk 500 mm czyni je optymalnymi wkładami dla wykonania eleganckiego, nowoczesnego kominka o pięknej wizji ognia nie zajmującego zbyt dużo miejsca w salonie.

 

Volcano BTh oraz Volcano 2BPTh/2BLTh wyposażone są w bardzo dobrze znany mechanizm domykania drzwi CLING, w końcowym momencie domykania następuje dosunięcie drzwi i uszczelek do korpusu, mechanizm działa lekko i precyzyjnie, zapewniając bardzo wysoki komfort użytkowania inwestorom.

 

Moc nominalna wynosi 11 kW, a średnia sprawność ponad 80%, wkłady te są więc odpowiednie do domów energooszczędnych oraz o obniżonym zapotrzebowaniu energetycznym, przyczyniają się do oszczędności na spalanym paliwie oraz do ochrony środowiska naturalnego. Dużym plusem jest również wyjście dymowe o średnicy 200 mm nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych na nietypowy komin. Eleganckiego wyglądu wkładów dopełnia reling ze stali szczotkowanej.

 

Na bardzo bogate wyposażenie seryjne składają się: wyjątkowo wysoki czopuch z rurą płomiennicą dla odzysku jak największej ilości ciepła, wyciągany popielnik w formie wiaderka, nóżki i śruby dla ustawienia wkładu i zniwelowania nierówności podłoża, puszka z króćcem fi 150 mm do podłączenia powietrza z zewnątrz.

 

Ekonomiczne i ekologiczne spalanie wspomaga system rozdziału powietrza Jet Stream Superior, a utrzymanie szyby i szamotu w czystości wspomaga system samooczyszczania szyb - Clear View. Emisje CO i pyłu zostały ograniczone do minimum, znacznie poniżej wymogów normy ogólnoeuropejskiej EN 13229 oraz zaostrzonych wymogów BImSchV Stufe 2 dla Niemiec, art.15a 2015 dla Austrii oraz LRV dla Szwajcarii i są dopuszczone do sprzedaży w całej Europie.

Hajduk - wkład Volcano 3BTh Hajduk - wkład Volcano BTh Hajduk - wkład Volcano 2BLTh

Nowy Volcano DTh oraz seria Volcano B są więc świetną alternatywą dla inwestorów poszukujących nowoczesnego, bogato wyposażonego i solidnego wkładu kominkowego do stworzenia wymarzonego kominka. Czy to z drzwiami prostymi, narożnymi czy trójstronnymi wybór jest ułatwiony.

 

Kupując produkty firmy Hajduk wybieracie Państwo produkty jednego z czołowych europejskich producentów klasy Premium.

 

Pełna oferta na www.hajduk.eu

aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Produkty i firmy
Znajdź firmę lub produkt
Kominy SLIM EKO dedykowane dla kotłów 5 klasy na paliwo stałe
Kominy SLIM EKO dedykowane dla kotłów 5 klasy na paliwo stałe Kominy SLIM EKO dedykowane są dla kotłów 5 klasy na paliwo stałe. Konstrukcja kominów oraz użyte materiały dostosowane są do trudnych ...
JAWAR KOMPAKT - dwuciągowy system kominowy
JAWAR KOMPAKT - dwuciągowy system kominowy Jawar Kompakt to dwuciągowy system kominowy, przeznaczony do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych na paliwa stałe oraz z kotłów kondensacyjnych ...
Nowość Brunner na 2018 - palenisko obrotowe Drehfeuer 33
Nowość Brunner na 2018 - palenisko obrotowe Drehfeuer 33 Widoczność ognia z każdej strony, niezbyt duża moc cieplna, za to wysoka sprawność - te życzenia i wymagania wobec nowoczesnego pieca ...

Komin prefabrykowany w porównaniu z kominem murowanym?

Jakie są zalety komina prefabrykowanego w porównaniu z kominem murowanym?

Najbardziej znane marki
Kominki i piece - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kominy - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".