Budujemy Dom
Instalacje / Kominki i kominy / Aktualności

Nowe wkłady Volcano w ofercie Hajduk

Do oferty seryjnej Hajduk są aktualnie wprowadzane bardzo interesujące nowości: Volcano DTh z drzwiami bezramowymi otwieranymi do góry o szerokości 1000 mm i wysokości 510 mm oraz seria wkładów Volcano B.

Nowe wkłady Volcano w ofercie Hajduk

Na serię wkładów Volcano B składają się: Volcano BTh z drzwiami prostymi, Volcano 2BPTh/2BLTh z drzwiami narożnymi oraz Volcano 3BTh z drzwiami trójstronnymi – wszystkie wykonane jako bezramowe otwierane do góry. Seria ta charakteryzuje się szerokością drzwi 850 mm co przy zachowaniu wysokości 510 mm oraz głębokości całkowitej palenisk 500 mm czyni je optymalnymi wkładami dla wykonania eleganckiego, nowoczesnego kominka o pięknej wizji ognia nie zajmującego zbyt dużo miejsca w salonie.

Volcano BTh oraz Volcano 2BPTh/2BLTh wyposażone są w bardzo dobrze znany mechanizm domykania drzwi CLING, w końcowym momencie domykania następuje dosunięcie drzwi i uszczelek do korpusu, mechanizm działa lekko i precyzyjnie, zapewniając bardzo wysoki komfort użytkowania inwestorom.

Moc nominalna wynosi 11 kW, a średnia sprawność ponad 80%, wkłady te są więc odpowiednie do domów energooszczędnych oraz o obniżonym zapotrzebowaniu energetycznym, przyczyniają się do oszczędności na spalanym paliwie oraz do ochrony środowiska naturalnego. Dużym plusem jest również wyjście dymowe o średnicy 200 mm nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych na nietypowy komin. Eleganckiego wyglądu wkładów dopełnia reling ze stali szczotkowanej.

Na bardzo bogate wyposażenie seryjne składają się: wyjątkowo wysoki czopuch z rurą płomiennicą dla odzysku jak największej ilości ciepła, wyciągany popielnik w formie wiaderka, nóżki i śruby dla ustawienia wkładu i zniwelowania nierówności podłoża, puszka z króćcem fi 150 mm do podłączenia powietrza z zewnątrz.

Ekonomiczne i ekologiczne spalanie wspomaga system rozdziału powietrza Jet Stream Superior, a utrzymanie szyby i szamotu w czystości wspomaga system samooczyszczania szyb - Clear View. Emisje CO i pyłu zostały ograniczone do minimum, znacznie poniżej wymogów normy ogólnoeuropejskiej EN 13229 oraz zaostrzonych wymogów BImSchV Stufe 2 dla Niemiec, art.15a 2015 dla Austrii oraz LRV dla Szwajcarii i są dopuszczone do sprzedaży w całej Europie.

Hajduk - wkład Volcano 3BTh Hajduk - wkład Volcano BTh Hajduk - wkład Volcano 2BLTh

Nowy Volcano DTh oraz seria Volcano B są więc świetną alternatywą dla inwestorów poszukujących nowoczesnego, bogato wyposażonego i solidnego wkładu kominkowego do stworzenia wymarzonego kominka. Czy to z drzwiami prostymi, narożnymi czy trójstronnymi wybór jest ułatwiony.

Kupując produkty firmy Hajduk wybieracie Państwo produkty jednego z czołowych europejskich producentów klasy Premium.

Pełna oferta na www.hajduk.eu

aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

ARCHONhome oferuje promocję na wybrane nowe modele kominków
ARCHONhome oferuje promocję na wybrane nowe modele kominków Sezon kominkowy rozpoczął się już na dobre. Dlatego oprócz przedstawienia nowości kominkowych, ARCHONhome oferuje również promocję na ...
Piec wolnostojący INVICTA ELO M
Piec wolnostojący INVICTA ELO M Piec wolnostojący ELO M biała emalia to nowość francuskiego producenta żeliwnych kominków firmy INVICTA.
Rekomendacja NAPE S.A. dla Schiedel
Rekomendacja NAPE S.A. dla Schiedel Firma Schiedel dokonała aktualizacji oceny efektywności energetycznej swojej wentylacji hybrydowej SCHIEDEL FLOW dla budynków jednorodzinnych ...
Najbardziej znane marki
Kominki i piece - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Kominy - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze