Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Gwarancja doskonałości - pralki Mastercook z 5-letnią ochroną gwarancyjną

Marka Mastercook, w trosce o pełną satysfakcję klientów, przedłuża gwarancję wybranych pralek typu Front aż do 5 lat. Konsumenci, obok szeregu innowacyjnych rozwiązań, zyskują również poczucie bezpieczeństwa i przyjemność z użytkowania produktów.

Zakup innych, nowoczesnych sprzętów AGD objęty został specjalną ofertą promocyjną, trwającą do końca września. W jej ramach zakup jednego z modeli promocyjnych lodówek, kuchni, zamrażarek, zmywarek lub pralek - premiowany będzie bardzo atrakcyjnym prezentem.

"Gwarancja doskonałości" - 5 lat gwarancji

„Gwarancja doskonałości” to promocja obejmująca sprzęt wolno stojący. Wieloletnia ochrona gwarancyjna jest potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania urządzeń, dlatego warto szukać w wybranych sklepach ze sprzętem AGD modeli pralek Mastercook opatrzonych specjalną, promocyjną naklejką.

„Gwarancja doskonałości” to promocja obejmująca szeroką gamę produktów, wśród których znajdziemy również atrakcyjne nowości, m.in. model PTDE-136 Dose z unikalnym, całkowicie automatycznym systemem dozowania detergentu e-Dose, który samodzielnie dobiera niezbędną ilość środków piorących w płynie. Ta niezwykle oszczędna, ekologiczna pralka jest zupełną nowością nie tylko w ofercie marki Mastercook, ale również na rynku sprzętu AGD.

W ramach promocji można nabyć w atrakcyjnej cenie także inne modele nowoczesnych pralek typu TOP, m.in. model PTDE-104 Eco, wyposażony w ergonomiczny panel sterowania oraz inteligentny, ekologiczny dozownik środków piorących – EcoBox. W specjalnej ofercie znajdziemy także wyjątkową pralkę PFD-1284 LX z programem Antybakteria, dzięki któremu bakterie ulegają zniszczeniu w temperaturze 90° C. Model ten posiada wyjątkowy, pochylony otwór bębna o wielkości aż 34 cm. Promocją objęta została również najnowsza, niezwykle ekologiczna zmywarka do naczyń ZWE 4670X, która zapewnia codzienny komfort, a dodatkowo oszczędza wodę i energię.

Do końca września możemy nabyć również jeden z wybranych modeli kuchenek wolno stojących, od lat cieszących się dużym powodzeniem wśród klientów lub chłodziarko-zamrażarkę z szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Technologia Advanced Control System pozwala utrzymać temperaturę, regulowaną oddzielnie dla chłodziarki i zamrażarki na stałym, stabilnym poziomie. Lodówki zapewniają dłuższe i zdrowsze przechowywanie żywności, dzięki nowatorskim rozwiązaniom, takim jak system Double Fresh, czy Multi Fresh.

Przy zakupie promocyjnego modelu pralki typu TOP, zmywarki, kuchenki czy chłodziarko-zamrażarki, otrzymamy wartościowy prezent – odkurzacz, sokowirówkę, szybkowar lub blender.


Firma powiązana: Fagormastercook
aktualizacja: 2009-07-15

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Gwarancja niedoskonałości. Pralka okazała się całkiem dobra, zanim po roku się nie zepsuła. Od półtora miesiąca producent nie jest w stanie dostarczyć części zamiennych ani nawet określić terminu naprawy. Zupełnie nie ma to dla niego znaczenia, że pralka wciąż jest na gwarancji. ...

Gość sd

08 Gru 2009, 09:12

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze