Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp

Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp to połączenie efektownej stylistyki i najnowszych technologii. Łączą one szereg funkcjonalnych, praktycznych rozwiązań dla całej rodziny. Cechą, już niemal standardowo stosowaną w chłodziarko-zamrażarkach tego producenta jest optymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz urządzeń.
Nowa chłodziarko-zamrażarki SJ420S firmy SharpNowa chłodziarko-zamrażarki SJ420S firmy Sharp

Każdy z nowych modeli chłodziarko zamrażarek Sharp SJ-300S, SJ-340S i SJ-420S, pochwalić się może innowacyjnymi użytecznymi funkcjami. Wyposażone je m.in. w:

 • pochłaniacz zapachów Ag+ Nano wykonany w technologii nanocząstek srebra, który gwarantuje, że każdy produkt znajdujący się wewnątrz urządzenia jest wolny od zapachów innej żywności;
 • system chłodzenia Multi-Air-Flow równomiernie rozprowadzający powietrze i sprawiający tym samym, że w całej lodówce panuje taka sama temperatura;
 • system chłodzenia No Frost gwarantujący automatyczne odszranianie.

Nowe modele chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp proponują 3 różne pojemności: 223 litrów (SJ-300S-BE i SJ-300S-SL), 252 litrów (SJ-340S-BE i SJ-340S-SL) oraz 312 litrów (SJ-420S-BE i SJ-420S-SL).

Optymalny poziom wykorzystania powierzchni wewnętrznej możliwy był dzięki szeregowi specjalnie zaaranżowanych pojemników oraz rozwiązań.

Zastosowano m.in. prowadnice umożliwiającym regulowanie przestrzeni pomiędzy półkami, specjalny pojemnik na świeżą żywność z zamykaną pokrywą, pojemnik na warzywa i owoce oraz kostkarkę do lodu. Półki wykonano z hartowanego szkła. Zamrażarki umieszczono w górnej części urządzeń.

Każda z nowych chłodziarko-zamrażarek pracuje w  klasie energetycznej  A, i co za tym następuje, charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Wszystkie 3 modele dostępne są w kolorze srebrnym oraz beżowym.

 

Firma powiązana: SHARP ELECTRONICS
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Taaak...praktycznie i funkcjonalnie...Tylko dlaczego nie dali zamrazarki u dolu, zeby sie uzytkownicy gimnastykowali? :)

Gość Mr.R.

02 Lis 2009, 08:50

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze