Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Jak otrzymać małe AGD Zelmer w prezencie i poznać Magdę Gessler?

Niektóre urządzenia domowe wymagają wymiany - teraz jest ku temu najlepsza okazja, ponieważ 16 stycznia ruszyła nowa promocja konsumencka Zelmer "Domowa odnowa".

Jak otrzymać małe AGD Zelmer w prezencie i poznać Magdę Gessler? Zelmer rozdaje 8500 swoich najlepszych produktów: czajniki, żelazka, suszarki do włosów, miksery, blendery i inne, a wszystkie o łącznej szacowanej wartości ok 1 mln zł. Wystarczy kupić produkt/-y Zelmer za min. 300 zł, zarejestrować się na stronie , wybrać nagrodę z odpowiedniego przedziału nagród, wysłać paragon oraz kod kreskowy z opakowania i gotowe!

To jednak nie wszystko! Zelmer oferuje również zupełnie nową kuchnię. Na Zwycięzcę konkursu dodatkowego czeka spotkanie ze znaną restauratorką panią Magdą Gesssler, którą użyczyła swojego wizerunku do kampanii.

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie kulinarnym,  w którym jurorem będzie własnie pani Gessler, jest wysłanie przepisu na popisową potrawę, nagrodą zaś dokanana przez nią i ekipę remontową metamorfoza kuchni – nowy wygląd i sprzęt dużego AGD marki Zelmer.

Promocja potrwa od 16 stycznia do 8 kwietnia 2012. Poza materiałami POS w punktach sprzedaży promocja wsparta jest działaniami w prasie (tytuły kobiece m.in. Viva, Claudia, Pani Domu, Dom i Wnętrze, Gala i inne) oraz w internecie (kampania odsłonowa - bannery oraz w wyszukiwarce Google) oraz specjalnie stworzonym microsite , gdzie znajdują się szczegółowe informacje o Promocji.

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze