Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Zlewozmywaki granitowe - nowość w ofercie FERRO!

Zlewozmywaki granitowe - nowość w ofercie FERRO!

Zlewozmywaki marki Ferro zawdzięczają swój piękny, naturalny wygląd oraz walory użytkowe nowoczesnej technologii produkcji. Barwiony kamień kwarcowy, żywica i utwardzacz tworzą specjalną kompozycję odporną na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten jest także miły w dotyku i łatwy w utrzymaniu czystości.


Technologia produkcji zlewozmywaków granitowych umożliwia otrzymanie nieomal dowolnych kształtów – w ofercie FERRO występują 4 kolekcje – Kizz, Ozzy i Mezzo, a w nich 6 modeli o kwadratowej i prostokątnej formie komór oraz zlewozmywak Bizzy z okrągłą komorą.

Szeroki wybór zlewozmywaków jedno i półtorakomorowych, w wersji z ociekaczem lub bez, dostępnych w kolorach: piasek, grafit i biały sprawi, że każdy użytkownik z pewnością znajdzie odpowiedni model dopasowany do własnych potrzeb i estetyki kuchni. Dla bezpieczeństwa wszystkie produkty mają przelew. Oprócz zlewozmywaka Bizzy, pozostałe dostępne są w wersji prawo i lewostronnej. Producent zadbał także o kompleksowość oferty: w zestawie znajduje się syfon ze sterowaniem automatycznego korka oraz szablon do wycinania otworów w blacie. Warto podkreślić, iż zlewozmywaki objęte są 10-letnią gwarancją.

Zlewozmywaki marki Ferro to produkty najwyższej jakości. Wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości, o pięknych, naturalnych barwach i przyjemnej w dotyku powierzchni nawet po wielu latach eksploatacji będą wyglądały jak nowe. W tandemie z designerską baterią stanowią idealny zestaw dla strefy zmywania, który harmonijnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnej bądź tradycyjnej kuchni.

Firma powiązana: Ferro S.A.
aktualizacja: 2014-11-13

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze