Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Gotuj się do świąt! - kulinarny konkurs Deante

Gotuj się do świąt! - kulinarny konkurs Deante

Z okazji zbliżających się świąt, Deante zaprasza do udziału w specjalnym konkursie kulinarnym na swoim profilu w serwisie Facebook. "Gotuj się do świąt!" to propozycja dla wszystkich miłośników kucharzenia, lubiących inspirować do spędzenia tego wyjątkowego czasu w jak najsmaczniejszy sposób. Nadesłane przepisy zostaną wydane w formie kucharskiej książki "on-line", a ich autorzy nagrodzenia produktami Deante. Konkurs potrwa do 17 grudnia 2014 r.

Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu za pośrednictwem aplikacji przepisu na świąteczną potrawę. Organizatorzy nie stawiają żadnych ograniczeń, pozostawiając uczestnikom swobodę w kuchennych eksperymentach i inspiracjach, które znajdą się na wigilijnym stole. Pragnący wziąć udział w konkursie mogą nadsyłać propozycje tradycyjnych dań w nowej odsłonie lub egzotycznych innowacji o świątecznym aromacie, a także potraw, które zwykle nie kojarzą się ze świętami, ale doskonale oddają ich charakter smakiem i aranżacją.

Święta to między innymi czas dzielenia się radością i ciepłem, poszukiwania energii i inspiracji na nadchodzący wielkimi krokami Nowy Rok. Stąd nasz pomysł na konkurs, w którym każdy ma okazję podzielić się z innymi ludźmi świątecznymi przepisami, czyniącymi ten szczególny moment w roku jeszcze bardziej wyjątkowym, zwłaszcza, że z najbliższymi spotkamy się m.in. przy wigilijnym stole. - mówi Anna Kowalska, z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante.

Konkurs trwa od 3 do 17 grudnia 2014 r. Uczestnicy zgłaszają swoje przepisy w aplikacji konkursowej dostępnej na fanpage’u Deante, wraz z podaniem nazwy potrawy, przekąski czy napoju, listy składników niezbędnych do przyrządzenia, czasu przygotowania, a także informacji, dla ilu osób przysmak jest przewidziany.

Do przepisu należy dodać zdjęcie przedstawiające ukończone danie czy drink lub inspiracyjną fotografię składników potrzebnych do ich wykonania. Jury nagrodzi autorów jedenastu przepisów, które uzna za najbardziej kreatywne, wyróżniające się czy nietypowe. Osoba, której kulinarna propozycja uzyska największą liczbę polubień, otrzyma specjalne wyróżnienie. Wśród nagród przygotowanych dla zwycięzców znajdują się produkty Deante, m.in. zlewozmywaki i baterie kuchenne.

Nadesłane przepisy zostaną wydane w formie książki kucharskiej, dostępnej on-line.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie na https://www.facebook.com/deantepl/app_122792484547539

Firma powiązana: Deante
aktualizacja: 2014-12-03

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze