Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Woda w nowej oprawie

Wprowadzona w ubiegłym roku przez firmę HANSA seria armatury HANSASTELA  została rozszerzona o nowe baterie do umywalek, mis nablatowych, jak również o warianty do montażu na obrzeżu wanny.

HANSASTELA Pięć modeli armatury do umywalki, dwa do natrysku, cztery do wanny oraz jeden model do zlewozmywaka daje ogromne możliwości w projektowaniu łazienki i kuchni.

Bateria na podwyższeniu o wysokości 23 cm współgra z nowoczesnymi umywalkami nablatowymi i misami. Podobnie jak poprzednie warianty, także wysokie baterie funkcjonują lekko, a jednocześnie precyzyjnie dzięki uchwytowi działającemu na zasadzie joystick’a.

Podczas gdy w klasycznej armaturze HANSASTELA otwarta wylewka przeobrażała wodę w szeroki strumień kaskadowy, baterie na podwyższeniu posiadają cylindrycznie ukształtowany strumień. Odzwierciedla on kształt korpusu i jest przedłużeniem linii baterii. Nowością jest bateria kuchenna, która dodatkowo posiada obrotową wylewkę.

Jeszcze więcej elastyczności daje armatura dwuuchwytowa. Do wyboru jest bateria umywalkowa trzyotworowa: stojąca oraz ścienna podtynkowa.

HANSASTELA to także nowa bateria czterootworowa do montażu na obrzeżu wanny. Nowoczesna słuchawka, wylewka, przełącznik i uchwyt mogą być podczas instalacji swobodnie rozmieszczane. Do montażu przy rancie wanny wystarczy zastosować system Hansacompact ze stelażem. Zintegrowany z zestawem montażowym pojemnik na wąż zapewnia porządek przy wannie. Automatyczny zwijacz pozwala wyciągnąć słuchawkę tylko na żądaną odległość. Lekkie pociągnięcie za słuchawkę spowoduje automatyczne zwinięcie węża i pozostanie on czysty w zwijaczu do kolejnego użycia.

HANSASTELA HANSASTELA

  

Firma powiązana: Hansa
aktualizacja: 2008-07-22

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze