Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Mastercook sypnął prezentami

1 grudnia ruszyła nowa promocja Mastercook – "Sypnęło prezentami". Na kupujących sprzęt wolno stojący czekają nie tylko duże rabaty cenowe ale także atrakcyjne upominki.

Nowa promocja Mastercook – Sypnęło prezentamiW ramach promocji trwającej do końca lutego 2009 roku klienci mogą wybierać aż z dwudziestu ośmiu różnorodnych produktów AGD Mastercook: lodówek, zmywarek, kuchni elektryczno-gazowych oraz pralek typu Top i Front.

Każdy, kto zakupi jeden objęty promocją model – otrzyma wartościowy prezent. Kupujący lodówkę dodatkowo dostanie sokowirówkę o innowacyjnym wzornictwie, krajalnicę lub chłodziarkę do wina.

Nabywający nową kuchnię będzie jednocześnie mógł cieszyć się zestawem szybkowarów, nowoczesnych garnków lub kuchnią mikrofalową. Kupując w bardzo atrakcyjnej cenie pralkę lub suszarkę – jako prezent otrzymamy odkurzacz. Na poszukiwacza nowoczesnej zmywarki czeka ergonomiczny blender.

Do 15 stycznia 2009 r. trwają także dwie inne promocje Mastercook. W ramach "Piękno linii, perfekcja działania" w atrakcyjnych cenach można nabyć zestawy sprzętu do zabudowy: piekarnik oraz płytę grzewczą, a także dobrać odpowiedni dla siebie okap lub zmywarkę. Kupując czwarty produkt – można otrzymać go z dużym rabatem, a nawet gratis. Ich zakup premiowany jest także prezentem w postaci ekspresu do kawy.

W ramach promocji "Hity jesieni" kupujący piekarnik i płytę do zabudowy otrzyma zestaw profesjonalnych garnków. Na właścicieli małych kuchni czeka nie lada gratka - piekarnik o szerokości 50 cm wraz z pasującą do niego płytą.

Szczegółowe informacje o wszystkich promocjach znajdują się w sklepach AGD, na ulotkach promocyjnych oraz na stronie w zakładce "Promocje".

 

Firma powiązana: Fagormastercook
aktualizacja: 2008-12-16

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze